Hei, olen huomannut, että emättimeeni kertyy ilmaa muutenkin kuin ollessani yhdynnässä. Se, ei aina tahdo millään edes lähteä sieltä pois. Olisiko hyviä keinoja saamalla ilma pois emättimestä? Se tuntuu todella inhottavalta, kun tietää, että emättimessä on ilmaa ja tuntuu tietynlainen "paine".
Kiitos jo etukäteen vastauksista.
Kiitos jo etukäteen vastauksista.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ja samoin virtsankarkailua, koska emättimeni tuntuu täydeltä, joudun käyttämään pikkuhousunsuojia ja se on hyvin häiritsevää. :S
Minulla gyne kysyi ensimmäiseksi onko tullut "vaginapieruja". Selitti että jotkut bakteerit synnyttävät kaasuja.
Treenaa lantionpohjan lihakset parempaan kuntoon. Tuloksia ei näy hetkessä, mutta säännöllisellä, oikein kohdistetulla treenillä kuukaudessa-parissa alkaa jo näkyä tuloksia.