huomaan

watcher

käyttäytyneeni palstalla tarpeettoman hyökkäävään sävyyn ja luultavasti loukanneeni samalla monia ihmisiä. Pahoitteluni kaikille "sivullisille" jotka ovat mahdollisesti pahoittaneet mielensä viestieni takia.

nim. "watcher" vaikenee....

Ps. Topu: saat vapaasti viimeisen sanan keskustelussamme. Moisella ei ole minulle merkitystä ja en aio siihen enää vastata.

5

422

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sivusta seurannut

      voin sanoa oman sieluni autuuden nimissä, etten ole nim. kirjoittaja '' Topu''... siitä huolimimatta sivusta seuraannena näitä keskusteluja, sun pitäisi esittää NÖYRÄ JULKINEN ANEEKSIpYYNTÖ ja myöntää olevasi tyhmä, pinnallinen mulkku... Muutoin saat niskaasi sellaisen kirouksen jota et pakoon pääse , oletpa niin epäuskovainen teoreetikko kuin luulet

      • hei haloo

        Kaverihan pyysi jo virallisesti anteeksi. Harva pystyy siihen, tuskin edes sinä.


      • antteeksipyyntö
        hei haloo kirjoitti:

        Kaverihan pyysi jo virallisesti anteeksi. Harva pystyy siihen, tuskin edes sinä.

        sen jälkeen mitä tuo kusipää oli kirjoitellut, anteeksipyyntö ei ollut riittävä


      • anteeksi
        antteeksipyyntö kirjoitti:

        sen jälkeen mitä tuo kusipää oli kirjoitellut, anteeksipyyntö ei ollut riittävä

        voimme silti antaa! Watcher kyllä osoitti jonkinasteista kypsyyttä tuolla anteeksipyynnöllään. Koitetaan nyt unohtaa nuo pienet "turhat" jutut hänen anteeksipyynnössään ja keskitytään siihen olennaiseen, että hän pyysi anteeksi! Ei se lisähaukkuminen nyt enää mitään auta!


      • kerro
        antteeksipyyntö kirjoitti:

        sen jälkeen mitä tuo kusipää oli kirjoitellut, anteeksipyyntö ei ollut riittävä

        se olisi oikeaoppisesti pitänyt suorittaa??


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1577
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1532
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1108
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      911
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      884
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      765
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      620
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      597
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe