Siis kun olen lukenut näitä kaiken maailman seksi juttuja täällä niin olen huomannut kuinka PALJON "aikuiset" miehet kirjoittelevat täällä teini-ikäisten tyttöjen "rakastelusta"??
Onko suomalaiset miehet jotain seksi fantasia pedofiilejä vai mitä tämä tämmöinen oikein on?
Ei minua vaan kiinnostaisi "rakastella" teinipoikien kanssa...
Ihan jo ajatuskin etoo YÄK.
Onko suomalaiset miehet jotain seksi fantasia pedofiilejä vai mitä tämä tämmöinen oikein on?
Ei minua vaan kiinnostaisi "rakastella" teinipoikien kanssa...
Ihan jo ajatuskin etoo YÄK.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mutta olisiko mahdollisesti kyseessä kielletyn hedelmän houkutus? Ainahan ihminen sitä haluaa mitä ei saa...
Ja nuorethan fantasioivat monesti vanhemmasta naisesta... Kyllä tässä selvästi siis jokin yhteys on...
Parempaa selitystä odotellessa...
Kun luin tämän mielipiteen tarkastinkin oitis omat tälle palstalle kirjoittamani jutut. Kahdessa jutussani naiset ovat olleet miehiä nuorempia, kolmessa jutussa naiset ovat olleet vanhempia, lopuissa mennään (pannaan) aika samanikäisinä. Olen toki huomannut että täällä on jokunen kirjoittaja, jolla lolitointiin tuntuu olevan taipumusta.
Mielestäni selitys on siinä, että erilaisuus kiihottaa. Ikä, sosiaalinen asema ja (ainakin jenkeissä) rotu ovat tällaisia tekijöitä. Nuori mies ja vanhempi nainen, tyttö ja aikuinen mies, hienostorouva ja duunari, toimitusjohtaja ja siivooja, valkoinen nainen ja musta mies. Kaikki nämä ovat klassisia tapauksia.
Minä puolestani ihmettelen erilaisten alistus- ja väkisin ottamis -juttujen runsautta. Ihan niinkuin erityisesti naisilla olisi suuriakin estoja nauttia tasavertaisesta rakastelusta.
Noita s/m -suuntaisia juttuja on todella huomattava osa kaikista. Erityisenä esimerkkinä pisti silmään tässä taannoin, kun nuori tyttö oli maalla yksinään mökillä. Tuli sitten vähän pitäneeksi itseään hyvänä, ja tunsi itsensä 'likaiseksi'. Mutta kun naapurin iso, vanha, ruma mies tuli ja otti väkisin, niin olikin vallan ihanaa!
(Miksihän muuten kirjoittelemme näitä juttuja novellipalstalle? Sekoitamme vain tarjontaa entisestään. Tulee entistä vaikeammaksi läytää novelleja kaiken tämän 'keskustelun' seasta.)
Olen kanssa jokus harmistunut kun on muka rupeamassa lukemaan jotain juttua niin siellä onkin jotain aivan muuta.
Joten syyllistyin siihen itsekin ja pyydänkin heti anteeksi kaikilta jotka rupesivat repimään hiuksia päästään luultuaan tämän olevan kovinkin kiihottava juttu.
Eli tänne pitäisi saada oma palsta kommenteille sun muille aneluille!
Kenellehän pitäisi toivomus esittää?
Laita rinnakkain 40v nainen ja 20v nainen, kumpi mahtaa näyttää kiinteämmältä, paremmalta, kiihottavammalta? Ei voi mitään, valitettavasti.