meneekö kukaan viihteelle?

ite en taija hehata.
4859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä Ronski on tänään kotona. Ootan ukkoa, lähti eilen illalla. Kun ja jos tulee kohta kotiin, niin läski tummuu. Se on vissi. Kunnolla löylytän sen sian.

Äänestä

kotonasi...

Äänestä
  • vae silleen mä känis mut eiköhän se luista..................................................................

    Äänestä

  • joo........................... kirjoitti:

    vae silleen mä känis mut eiköhän se luista..................................................................

    huomattavasti, kun käyttää YHTÄ pistettä lauseen lopussa. Se riittää varsin hyvin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hotellilla hannuuri mussiek... kirjoitti:

ite en taija hehata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu