Onko detur

kaikki lentonsa toukokuussa ?
52238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

että Marmarikseen ainakin aloitettaisi lennot vasta 24.5. En tiedä mistä johtuu, alunperin ensimmäinen lento piti olla 15.4 jollen väärin muista. Mistä sinä tästä kuulit??

Aika omituista kun eivät oikein tunnut tiedottavan muutoksistaan selkeästi. Nettisivutkin hiukan sekavat tiedon etsimiseen.

Äänestä
  • meille tuli laskun mukana deturilta peruutus,kiitos vaan matkayhtiölle! :( matka vaihdettiin sitten alyanyan reissuun..mutta marmariksen matkat on siis peruutettu 20.5 asti?!...muistaakseni

    Äänestä

Katsoppa www.detur.fi
tai soita matkatoimistoon.

Äänestä

Heippa

Taitaa Deturin suosio olla hiipumassa syystä tai toisesta.
Viime kesänä olin Marmariksessa Deturilla (Liman Apart), mutta tulevalle kesälle varasin jo Aurinkomatkoilta (Hotel Yunus).

Äänestä
  • Kysyin Deturilta asiaa ja kertoivat että ovat peruneet vähäisten varausten takia. No nyt sitten mennään Aurinkomatkoilla...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


perunut kirjoitti:

kaikki lentonsa toukokuussa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu