Melko törkyinen perverssi

Kotimatkalla

Tapaus parin viikon takaa.
Nousin bussiin tavallisena iltapäivänä, työpäivä oli päättynyt. Istuin bussissa erään tavallisen nelikymppisen miehen viereen sellaiseen penkkiin, jossa on toiset penkint vastassa, käytävän toisella puolella tietysti samalla tavalla neljä penkkiä. Siitä syntyy kuin pieni kahdeksan hengen aukio bussin alkupäähän. Parin pysäkinvälin jälkeen huomasin vieressäni istuvan miehen availevan housujaan kaivellen sukuelimensä esiin. Vastapäätä meitä oli pari kouluikäistälasta ja toisella puolella joitain muita ihmisiä. Säikähdin ja enempää pohtimatta riuhtaisin kaulastani huivin ja pistin sen pikaisesti hänen syliinsä. Ympärillä oli ihmisiä, en halunnut, että tätä itsensä paljastajaa huomattaisiin, perverssi, törkyinen tyyppi.
Pidin huivia hänen sylissään, hän hymyili. Hänellä alkoi käteni alla seisoa kunnolla, isoksi kyrväksi kasvoi koko julkisuutta kaipaava elin. Huivi oli ohut ja tunsin miten erektio kasvoi ja kasvoi. Järkyttävä tilanne.
- Tässähän mukavasti kävi, sanoi mies rauhallisesti.
- Voi ei, täällä et kyllä paljastele itseäsi, tiuskaisin kireästi. Samalla hermostuneena tulin puristaneeksi hänen jämäkkää kaluaan.
- Puristele vaan, sanoi mies, ei kukaan meitä katsele.
- En minä mikään perverssi ole, sanoin kiihtyneenä.
- En minäkään mielestäni, mutta sinun hajuvetesi ja jumalaisen kaunis profiilisi sai minut tekemään tämän. Purista nyt vaan.
Eipä usein tapahdu, että joku noin vaan kiihtyy naisellisuudestani.
Tilanne rauhoittui mutta silti minulla oli kädessäni huivin alla seisova miehen kalu. Vastapäiset koululaiset jäivät bussista pois, eikä toisella puolellakaan ollut kuin kaksi keskenään samaa kännykkää räpläävää kaveria.
Muutamaa kalua olen elämäni varrella toki käsitellyt, ettei se outoa minulle muuten ollut. Niinpä tein ihan hullusti ja vedin muutaman eestaas-liikkeen. Kaveri laukesi huiviin melkein heti.
- No, hyvä niin, kysyin.
- Oikein hyvä, olet ihana nainen.
Painoin nopeasti nappia, nousin ovelle odottamaan seuraavaa pysäkkiä. Spermaisen huivin jätin hänen kalunsa peitoksi.
Käsittämätön tapaus, mutta ihmeesti se minun mieleeni palaa päivittäin ja kiihottaa oudosti, perverssi juttu.

2

7539

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jee hoo

      Mahtava oivallus !!
      tosta vois tehdä hyvän pornopätkän kiinnostaako?

      • Ihanaa seksiä

        Tässä jutussa oli tyyliä. Aihe oli toki hieman torkyinen mutta kirjoittaja oli saanut siitä hyvällä tyylillä suorastaan herkän. Tapahtuma tuntui todelta. Näissä "seksinovelleissa" on mielestäni jo puuduttavasti sama kuvio. Ensin hiplataan, riisutaan, otetaan suihin, nuollaan pilleroa ja lopulta naidaan. Usein vielä kerran väärään reikään. En usko, että ihmiset näin kovin usein tekevät eli eivät tavoittele sellaista seksiä, joten kannattaako siitä mahdottomasti kirjoittaa. Kirjoitukset voisivat olla herkempiä ja kuvata tuntemuksia eikä vain luetella eri asentoja.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      76
      5900
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      276
      4783
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      20
      2598
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      28
      2503
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      88
      1542
    6. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      14
      1430
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      105
      1367
    8. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      128
      1316
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      108
      1264
    10. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      19
      1221
    Aihe