Tapaus parin viikon takaa.
Nousin bussiin tavallisena iltapäivänä, työpäivä oli päättynyt. Istuin bussissa erään tavallisen nelikymppisen miehen viereen sellaiseen penkkiin, jossa on toiset penkint vastassa, käytävän toisella puolella tietysti samalla tavalla neljä penkkiä. Siitä syntyy kuin pieni kahdeksan hengen aukio bussin alkupäähän. Parin pysäkinvälin jälkeen huomasin vieressäni istuvan miehen availevan housujaan kaivellen sukuelimensä esiin. Vastapäätä meitä oli pari kouluikäistälasta ja toisella puolella joitain muita ihmisiä. Säikähdin ja enempää pohtimatta riuhtaisin kaulastani huivin ja pistin sen pikaisesti hänen syliinsä. Ympärillä oli ihmisiä, en halunnut, että tätä itsensä paljastajaa huomattaisiin, perverssi, törkyinen tyyppi.
Pidin huivia hänen sylissään, hän hymyili. Hänellä alkoi käteni alla seisoa kunnolla, isoksi kyrväksi kasvoi koko julkisuutta kaipaava elin. Huivi oli ohut ja tunsin miten erektio kasvoi ja kasvoi. Järkyttävä tilanne.
- Tässähän mukavasti kävi, sanoi mies rauhallisesti.
- Voi ei, täällä et kyllä paljastele itseäsi, tiuskaisin kireästi. Samalla hermostuneena tulin puristaneeksi hänen jämäkkää kaluaan.
- Puristele vaan, sanoi mies, ei kukaan meitä katsele.
- En minä mikään perverssi ole, sanoin kiihtyneenä.
- En minäkään mielestäni, mutta sinun hajuvetesi ja jumalaisen kaunis profiilisi sai minut tekemään tämän. Purista nyt vaan.
Eipä usein tapahdu, että joku noin vaan kiihtyy naisellisuudestani.
Tilanne rauhoittui mutta silti minulla oli kädessäni huivin alla seisova miehen kalu. Vastapäiset koululaiset jäivät bussista pois, eikä toisella puolellakaan ollut kuin kaksi keskenään samaa kännykkää räpläävää kaveria.
Muutamaa kalua olen elämäni varrella toki käsitellyt, ettei se outoa minulle muuten ollut. Niinpä tein ihan hullusti ja vedin muutaman eestaas-liikkeen. Kaveri laukesi huiviin melkein heti.
- No, hyvä niin, kysyin.
- Oikein hyvä, olet ihana nainen.
Painoin nopeasti nappia, nousin ovelle odottamaan seuraavaa pysäkkiä. Spermaisen huivin jätin hänen kalunsa peitoksi.
Käsittämätön tapaus, mutta ihmeesti se minun mieleeni palaa päivittäin ja kiihottaa oudosti, perverssi juttu.
Melko törkyinen perverssi
2
7586
Vastaukset
- jee hoo
Mahtava oivallus !!
tosta vois tehdä hyvän pornopätkän kiinnostaako?- Ihanaa seksiä
Tässä jutussa oli tyyliä. Aihe oli toki hieman torkyinen mutta kirjoittaja oli saanut siitä hyvällä tyylillä suorastaan herkän. Tapahtuma tuntui todelta. Näissä "seksinovelleissa" on mielestäni jo puuduttavasti sama kuvio. Ensin hiplataan, riisutaan, otetaan suihin, nuollaan pilleroa ja lopulta naidaan. Usein vielä kerran väärään reikään. En usko, että ihmiset näin kovin usein tekevät eli eivät tavoittele sellaista seksiä, joten kannattaako siitä mahdottomasti kirjoittaa. Kirjoitukset voisivat olla herkempiä ja kuvata tuntemuksia eikä vain luetella eri asentoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/942293- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111892Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.301818Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654