suurelementistä

onko pelkoa mistään kun nostettiin pystyyn Tuusulassa rätäsateessa? oli suojattu... mutta kuitenkin onko homeen vaaraa? onkohan suojaus 110% varmaa????????????????
3837
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olleet siellä elementtien päällä kohtuullisesti, niin ei sinne sellaisia määriä vettä mene etteikö kuivuisi.....sanoisin että nou hätä! Paikat on muutenkin vielä varmaan jonkin aikaa auki, niin kuivuu!

Äänestä

on neulanpistoa pienempiä ei ole hätää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rännässä.. kirjoitti:

onko pelkoa mistään kun nostettiin pystyyn Tuusulassa rätäsateessa? oli suojattu... mutta kuitenkin onko homeen vaaraa? onkohan suojaus 110% varmaa????????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu