Pietarin naisten illanviettopaikat?

hämmentämään

Moro! Kukas osais neuvoa hyviä ns. iskupaikkoja, missä kauniit Pietarittaret n. 25-35v. viettää iltaa? Nyt ei siis tarkoiteta mitään strippibaareja ym.

Pl. Dekabristovilla on muistaakseni joku englantilaispubin jäljitelmä missä on tullut käytyä, mutta muistakin olisi kiva saada tietoa.

Minä sekä matkakaveri puhutaan kohtalaisen sujuvaa Venäjää joten luulisi sieltä seuraa irtoavan!

8

3051

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toksovalainen

      ja teidän tarkoituksista.Jos kiinnostaa -voisin järjestää teille seuraa...Esikaupungissa asuu velini.Laitaa yhteystiedot tänne [email protected]

      • Reijo vai Inkeri ?

        Oletko pa-ritt-aja?


      • toksovalainen
        Reijo vai Inkeri ? kirjoitti:

        Oletko pa-ritt-aja?

        tekemisessä huorien kanssa.


    • ravintola

      Pr. Engelsan pohjoispäässä, metro Prospect Prosveshchenialta n. 500m. Mukava ravintola-yökerho jossa paikallisia tyttöjä, ei ammattilaisia. Sisäänpääsy viikonloppuisin 400rub, sisältää hyvää ohjelmaa. Kävin aikaisemmin useasti kun asuin kulmilla. Harvemmin tarvitsi yksin lähteä jos sillä meiningillä oli liikkeellä... Taksimatka keskustaan yöllä n. 400rub.

      • Tellustelija

        ...ensimmäinen viesti tällä palstalla, jossa oli jotain uutta tietoa minulle!

        Hyvä vinkki, pitää käydä tsekkaamassa kun seuraavan kerran tellustelee kaupungissa...

        T:Tellustelija


      • pitermees

        Lähellä tämä paikka? Vai muistanko ihan väärin. Hot.Vyborskaja lähelle on lähiö ravintola vailla vertaa!


      • Komennusmies

        Nozhnoi Randevu - muistankohan paikan nimen oikein, kaveri tulkkasi "yön sateenkaari". Hieman perinteisempää meininkiä ja ikähaarukka porukalla hieman varttuneempaa, ts. alle 30 ikäistä vähemmän, 30-45 ikäistä valtaosa porukasta. Livemusan kuunteleminen on aina mukavampaa kuin levydiskon. Perinteistä venäläistä tanssimusiikkia, bändi pitelee taukoja välillä. Hyvää ruokaa listalla ja tiskiltä saa tilata myös merkkiviskejä. 2-4 hengen naisseurueita liikenteessä jotka oikeasti tulevat hakemaan miehiä tanssilattialle kesken ruokailunkin - heh heh. Tavallisen kansan paikka, en usko maksuvosujen siellä pyörivän. Mulle jäi hyvä maku suuhun, voin suositella paikkaa.

        Pistäkäähän muutkin omia kokemuksianne tähän ketjuun. Pietarissa on muutakin kuin vain Nevskij Prospektin turistirysät, vai kuinka?


    • Tha_Animal

      Magrib ja sitten verikirkon vieressä on/oli tammikuussa joku paikka

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      85
      1742
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      272
      1615
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      290
      1399
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      171
      1321
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      57
      915
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      48
      891
    7. 66
      884
    8. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      66
      883
    9. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      871
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      48
      838
    Aihe