SAIN EILEN KAKSOSILTA

....ja hienon kortin sainkin, olivat olleet Disneylandissa ja muistivat kummi-setää hienolla kortilla.
51469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hölmö

Äänestä
  • kun avattiin otsikkoprovon mukainen viesti ja tietty luultiin että joku kehuu saaneensa ns. hanuria kaksoslikoilta!

    Äänestä

  • andré kirjoitti:

    kun avattiin otsikkoprovon mukainen viesti ja tietty luultiin että joku kehuu saaneensa ns. hanuria kaksoslikoilta!

    kiitos makeista nauruista....

    Äänestä

Ja hyvin sainki.

Äänestä
  • muistat sen ja kauan!
    JOS kunnon SELKASAUNSTA ei opi mitaan, niin sitten toivo on kohdallasi menetetty.
    -

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mrbig1 kirjoitti:

....ja hienon kortin sainkin, olivat olleet Disneylandissa ja muistivat kummi-setää hienolla kortilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu