Onko cybergun laadukas?

joku erfrrrefas

Onko kokemusta Nemesiksessä myydystä CG AK47 sähkötoimisesta? Onko merkki luotettava lentääkö hyvin jne. Kiitos!

8

1067

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hehehehehehe

      Itselläni ei ole kokemusta mutta serkku meni ostamaan jonkun halvan ja sillä kun ampuu saa koko ajan pelätä koska lakkaa syöttämästä tai räjähtää käsiin.Ja pakkauksessa luki 90 m/s ja oikeasti kun hopin sääsi kohdalleen max. oli noin 50-60 m/s.Kannattaa ostaa heti parempi eikä tuhlata Paskaan

    • zemz

      Cybergunin ak- on cyman cm.0.28, joka on ihan kelpo peli, itselläkin on sellanen. Saat sen tosin monesta paikasta halvemmalla kun nemesiksestä.

    • miesolenminä

      Joo älä mee tuhlaa rahojas sellaseen romuun vaan säästä kunnon pyssyyn.

      • Taas näitä tietämättömiä jotka eivät ole purkaneet edes omaa ns. "laatupyssyään". Enää ei ole mitään järkeä ostaa maruin 300e asetta kun täysin samanlaisen kovimilla tehoilla saa kiinolaiselta kopio valmistajalta.


      • snipu94
        yber_softaaja kirjoitti:

        Taas näitä tietämättömiä jotka eivät ole purkaneet edes omaa ns. "laatupyssyään". Enää ei ole mitään järkeä ostaa maruin 300e asetta kun täysin samanlaisen kovimilla tehoilla saa kiinolaiselta kopio valmistajalta.

        ittelläni on sa1 ja se on ihan vitun hyvä ja laaadukas.Et suosittelen ostaan


    • Cybergunin ak tosiaan on cyman cm.028. Kokemusta on monesta halpisaseesta ja cybergunin ak:sta lyhyesti tällaista:

      Peliporukassa kolme pelaajaa hankki muutama kuukausi sitten kyseisen aseen. Aseet saapuivat ja kahdessa niistä oli vikaa jo valmiiksi ja ne lähetettiin takaisin. Yksi pelaajista ei uskalla käyttää asettaan talvella, toinen myi ak:nsä pois ja kolmannen ase hajosi lyhyen ajan sisällä (rattaisto).

      Ase oli hyvä ja täysin pelikelpoinen niin kauan kuin se kesti, tosin pelaaja joka hajotti ak:n lappasi aseeseensa heti viriakun ja ampui n. 1000 laakia per erä. Suosittelen ostamaan ennemmin jg:n valmistaman aseen jos halpista mielii ;)

      Kantama: hyvä
      Hop up ja piippu: kohtalainen
      Koneisto: parantamisen varaa
      Lipas: hyvä
      Tehot: hyvä
      Tarkkuus: keskitasoa
      Akku ja laturi: ei huono
      Tuntuma ja ulkonäkö: ok
      Hinta: halvalla kaikki härpäkkeet mukaan

      • CQ ak

        se ase ei kerta kaikkiaan toiminut miteenkään koskaan en suosittele kenellekään joka on laijia yli vuoden harrastanu . KANNATAA OSTAA KUNNON ASE SE OLI IHAN KERTA KAIKKIAAN PASKA!!!!!!!!!!


    • 3vharrastanut

      Ihtellä o ainaski marui mp5 ja se on miun mielestä jo oikeest aikka hyvö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2132
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1785
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      236
      1278
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      950
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      87
      935
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      21
      855
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      112
      762
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      708
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      696
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      689
    Aihe