Onko kokemusta Nemesiksessä myydystä CG AK47 sähkötoimisesta? Onko merkki luotettava lentääkö hyvin jne. Kiitos!
Onko cybergun laadukas?
8
1038
Vastaukset
- hehehehehehe
Itselläni ei ole kokemusta mutta serkku meni ostamaan jonkun halvan ja sillä kun ampuu saa koko ajan pelätä koska lakkaa syöttämästä tai räjähtää käsiin.Ja pakkauksessa luki 90 m/s ja oikeasti kun hopin sääsi kohdalleen max. oli noin 50-60 m/s.Kannattaa ostaa heti parempi eikä tuhlata Paskaan
- zemz
Cybergunin ak- on cyman cm.0.28, joka on ihan kelpo peli, itselläkin on sellanen. Saat sen tosin monesta paikasta halvemmalla kun nemesiksestä.
- miesolenminä
Joo älä mee tuhlaa rahojas sellaseen romuun vaan säästä kunnon pyssyyn.
Taas näitä tietämättömiä jotka eivät ole purkaneet edes omaa ns. "laatupyssyään". Enää ei ole mitään järkeä ostaa maruin 300e asetta kun täysin samanlaisen kovimilla tehoilla saa kiinolaiselta kopio valmistajalta.
- snipu94
yber_softaaja kirjoitti:
Taas näitä tietämättömiä jotka eivät ole purkaneet edes omaa ns. "laatupyssyään". Enää ei ole mitään järkeä ostaa maruin 300e asetta kun täysin samanlaisen kovimilla tehoilla saa kiinolaiselta kopio valmistajalta.
ittelläni on sa1 ja se on ihan vitun hyvä ja laaadukas.Et suosittelen ostaan
Cybergunin ak tosiaan on cyman cm.028. Kokemusta on monesta halpisaseesta ja cybergunin ak:sta lyhyesti tällaista:
Peliporukassa kolme pelaajaa hankki muutama kuukausi sitten kyseisen aseen. Aseet saapuivat ja kahdessa niistä oli vikaa jo valmiiksi ja ne lähetettiin takaisin. Yksi pelaajista ei uskalla käyttää asettaan talvella, toinen myi ak:nsä pois ja kolmannen ase hajosi lyhyen ajan sisällä (rattaisto).
Ase oli hyvä ja täysin pelikelpoinen niin kauan kuin se kesti, tosin pelaaja joka hajotti ak:n lappasi aseeseensa heti viriakun ja ampui n. 1000 laakia per erä. Suosittelen ostamaan ennemmin jg:n valmistaman aseen jos halpista mielii ;)
Kantama: hyvä
Hop up ja piippu: kohtalainen
Koneisto: parantamisen varaa
Lipas: hyvä
Tehot: hyvä
Tarkkuus: keskitasoa
Akku ja laturi: ei huono
Tuntuma ja ulkonäkö: ok
Hinta: halvalla kaikki härpäkkeet mukaan- CQ ak
se ase ei kerta kaikkiaan toiminut miteenkään koskaan en suosittele kenellekään joka on laijia yli vuoden harrastanu . KANNATAA OSTAA KUNNON ASE SE OLI IHAN KERTA KAIKKIAAN PASKA!!!!!!!!!!
- 3vharrastanut
Ihtellä o ainaski marui mp5 ja se on miun mielestä jo oikeest aikka hyvö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2514535Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1272971Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412742Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?741710Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1051553Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn201451- 551304
- 921216
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2041083- 471075