Viagra

Oliskohan totta että miesten viagraa voi nainenki ottaa palan? ei kokonaista vaan osan siitä. Yksi tuttava nainen kertoi et hän kokeili miehensä viagraa palasen ja hyvin oli vaikuttanut melkee koko päivän...mahollistako?
9701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kenenkään lääkkeitä, varsinkin niin vaarallista, kuin Viagraa.

Äänestä
  • tappaa vain vanhoja, rivoja ukkoja.
    Ja se on niille ihan oikein.

    Meille muille miehille se on siunaus.
    Naimisissa olevien miesten vaimoille se on kirous. Siis 50

    Joku kysyi tällä palstalla että miten se meidänikäisten vapaa rakkaus oikein menee.
    Viagralla se menee, useimmat vaimot ihan usuttavat ukkojaan paikalliskapakan Karaokeen.
    Saavathan nukkua yönsä rauhassa ja mies sitten aamulla viheltelee iloisesti ja lähtee lumitöihin.
    Ei tarvitse paljon komentaa, riittää kun on aamiaismunat keitetty minun ohjeillani.

    Äänestä

mutta aloita vaikka neljänneksellä.
Kyllä se useimmilla toimii. Siis ei lisää haluja mutta paikat toimii paremmin, sanovat.

Äänestä

Tallinnasta hankittu ainakaan haitaksi ole. Yksi laivatuttu juttukaveri kertoi ostaneensa Viagraa rättikaupasta, kun halvalla sai.

Vaimonsa vain ei oikein riemastunut, kun se rippikoulukaveri oli yhtä laiska ja vetelä kuin ennenkin. Olivat laittaneet ihan oikean näköiset paketit ja pillerit, mutta sisältö olikin perunajauhoa. Tuontitavaraa Venäjältä :)))

Äänestä
  • että osti ihan "rätti"- kaupasta.

    Äänestä

  • HTZA kirjoitti:

    että osti ihan "rätti"- kaupasta.

    et rättikaupasta voip ostaa,jos niiki et ostasin niin en ainakkaa Tallinnasta vaik oliski halvempi tiä mit paskaa saa ja toimiikos

    Äänestä

mene haaparantaan luontaistuotekaupaan löytyy naisille! tulee vipinää..

Äänestä

Ihan tätä ihteensä Pfizerin tekemää ja Suomessa reseptillä ukolle myytyä kokeilin kerran, eikä kyllä minulle tehnyt minkäänlaista vaikutusta. Uteliaisuuttani kokeilin,kun väittivät testeissä Jenkeissä parempia tuloksia sillä naisilla saaneen kuin miehillä konsanaan.

Äänestä

Olen kuullut, että kun ottaa viagran, kaikki näyttää siniseltä, korvissa suhisee, nenä menee tukkoon eikä sen vaikutus ole kiihottava, vaan elimistöön/elimeen vaikuttava.

Mulla katoais kaikki halut jos olo olis em. kaltainen.

Mutta jos olen väärässä niin..voishan sitä huvikseen kokeilla.

PS. Ihanan sunnuntaiaamun ja aamupäivän vietin/vietimme ihan luomuna :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Naisillekko hyvä? kirjoitti:

Oliskohan totta että miesten viagraa voi nainenki ottaa palan? ei kokonaista vaan osan siitä. Yksi tuttava nainen kertoi et hän kokeili miehensä viagraa palasen ja hyvin oli vaikuttanut melkee koko päivän...mahollistako?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu