heippå, kuka osaisi kertoo paljonko maksavat cd:t burgasissa? tietty piraatteja, mutta parempi niin, eivät ylikansalliset yhtiöt ja artistit kauan porskuta!!!
entäpä vaatteet, missä on parhaat shoppailumahikset burgasissa?
entä kasvohoidot ja manikyyrit, kannattaako?
kertokaa pliis vinkkejä!
entäpä vaatteet, missä on parhaat shoppailumahikset burgasissa?
entä kasvohoidot ja manikyyrit, kannattaako?
kertokaa pliis vinkkejä!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Okei no taidat olla vähän köyhä, mutta piraatteja ei kannata ostaa kun nykyisin voi "polttaa" itse jos jostain saa vain levyn lainaks minkä haluaa polttaa, niin ei tarvii myöskään tukea piratismia.
Kannattaako mennä halvimpaan paikaan manikyyriin, taitaa kaikota loputkin miehet sitten.
Sinähän tyrkytät tapojasi muille, ethän itse tiedä että, ei kopiominen sovi varakkaille. Yllytät piraattien tekoon! Ja manikyyristä et tiedä mitään. Mikä sinua vaivaa jättikö heila vai... Meitä on monta!!!!!!
En muista en ole ostanut ei ole hirveän halpoja mutta puolet halvempia kun suomessa. Ei niin halpoja kuin kaukoidässä ja viipurissa. Burgasin levykaupoissa ovat aitoja, eihän Bulgariassa piraatteja myydä kuin pimeästi. Kysymyksiisi löydät vastauksen aiemmista kyselyistä, kannattaa tutkia!
bulgit on malli kansaa, ekat eurot väärennettiin siellä kaksi vuotta ennen niiden painatusta.