Eli onko tosiaan näin kun muutama lapsen saanut ystäväni on suositellut ovistestien kokeilua. Muitten kokemuksia ja millaisia testiä jos lähtis kokeilemaan...?
Ovistesteistä todellista apua
sinttijapentti
3403
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ovistestit tosi ok, jos ovista ei tunnista ja haluaa ajoittaa sen oviksen. Minulla käytössä babyplus.fi:stä tilatut nyt toista kuukautta käytössä. Ainakin se kannattaa tsekata, edullisia paketteja ja ainaskin minä olen kivasti oviksen havainnut.
kiitos viesteistä:-) nyt on kaapissa babyplussan tikut oottelemassa, parin päivän päästä aloitan kokeilemaan. Toivotaan että olisi apua.
ja viimeisestä kierrosta aattelin otaa ovistestit käyttöön ja aluksi niiden kanssa sähläys tuntui uuvuttavalta enkä ees testaillu jokapäivä mutta sattumalta bongasin oviksen ekaa kertaa ja aivan oletettua myöhemmin!! ja siitä sitten tärppi kävi nyt rv7 !! eetä minun täytyy kyllä suositella ainakin kokeilee