hotelli

Siis onko kokemusta, että onnistuuko ottaa huone vasta paikan päältä näinä aikoina. Ei taida nyt olla tiukin sesonki, vai olenko väärässä.
4618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä onnistuu sillä täällä on valinnanvaraa hinta luokkaan 20-40 ekee .Hotellia riittää ihan minä vuoden aikana vaan.

Äänestä
  • kyllä se sitten perillä katellaan vasta huone...kiitos

    Äänestä

tokihan sieltä varmaan löytyy, mutta itse säälin ollessani siellä niitä turisteja jotka hiki otsalla, farkut jalassa ja laukut sylissä juoksivat hotelleja läpi, kun mistään ei löytynyt tilaa.. ota jostain nettivarauksella muutamaksi päiväksi majapaikka, niin ehdit sitten rauhassa katsella sopivaa jatkomajoitusta..

Äänestä

Suomessa hotellia ilman seuramatkaa? Mieti vielä kerran että saakohan sitten Thaimaassa tai jopa jenkeissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilman varausta kirjoitti:

Siis onko kokemusta, että onnistuuko ottaa huone vasta paikan päältä näinä aikoina. Ei taida nyt olla tiukin sesonki, vai olenko väärässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu