Ällöttää

PUPUILUNNE!! miksette voi vaan HARRASTAA SEKSIÄ?

Pupuilusta tulee mieleen pimeässä peiton alla puuhastelevat kanin tahdilla jumputtavat hihittäjät.

AARGH!
2369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On sulla kans ongelmat! :D:D:D:D:D
Aia huvittavaa... hehehihehehehihh.. :D

Äänestä
  • ...kotona p...aneskellaan ja romantiikka on sitten ihan erikseen,mutta kukin tyylillään. =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teidän kirjoitti:

PUPUILUNNE!! miksette voi vaan HARRASTAA SEKSIÄ?

Pupuilusta tulee mieleen pimeässä peiton alla puuhastelevat kanin tahdilla jumputtavat hihittäjät.

AARGH!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu