Onko kukaan ollut Torremolinoksessa hotelli Isabelissa tai Cervantes- hotellissa ? Minkälaisisia nämä hotellit olivat ?
Mikä olisi hyvä hotelli Torressa ja minkälainen paikka Torre on maaliskuussa ?
Vai onko Malaga tai Costa del Sol parempi ?
Mikä olisi hyvä hotelli Torressa ja minkälainen paikka Torre on maaliskuussa ?
Vai onko Malaga tai Costa del Sol parempi ?
Vastaukset 7
Vanhimmat
on aurinkorannikon paras paikka
Olen ollut Torremolinoksessa maaliskuussa. Aurinkoa riitti! ja lämpöä. Tervemenoa vaan!
niin costa del solin noista valitsisin, ja sieltä costa del golf hotellista par 1:sen.
Lämmintä täällä on suomalaisittain joka päivä
Olin Cervantesissa yhden yön vuonna 1997. Jäi ihan hyvä kuva hotellista (****) ja sijaintihan on ihan Torren keskustassa.
Ota Memmuli kartta esiin ja tutki vähän etelä-Espanjaa,niin saat selville ensinnäkin mikä on Costa Del Sol.Sitten etsit Malagan ja sen jälkeen Torremolinoksen,ellet sitten kirjottanut kysymyksiäsi piruuttaan.Ylensä kannattaa edes vähän tutkia etukäteen paikkaa minne on menossa.Siitä on paljon hyötyä.Googlesta löytyy hakusanalla vaikka mitä.Älä vaan kysy missä on Google!!!!
älä ilkeile. kaikki ei tiedä niin paljon kun sinä.
Halusin vaan auttaa,en ilkeillä.Matkasta saa mielestäni todella paljon enemmän irti kun ottaa edes vähän selvää minne on menossa.Jos osaa näille sivuille tulla,ei varmaankaan tarvi ihmetellä missä on google.Oikein mukavaa matkaa,minne sitten oletkin menossa.