corolla 96

tiedustelin pro&street paikasta 1.6 bensaan vapaavirtaussuodatinta kyllä olis mut sovitepalan joutus tekemään itse onko kellään kokemusta..??
onko corollassa peltisarjaa vakiona ku mulla oli ku ostin sen 1v sitten.........'?
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Peltipakosarja on valmiina tuossa Corollassa. Itselläni on samanvuotinen FX-rollo.
Oletkos katsonut tuota suodatinta imuputkistoa tuolta;

http://www.blazespeed.com/tuot4.html

SUPERFLOW 3" IMUILMAPUTKET, ALUMIINIA, SISALTÄÄ SILIKONIADAPTERIT JA LETKUT
TYPE-A 3"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


make kirjoitti:

tiedustelin pro&street paikasta 1.6 bensaan vapaavirtaussuodatinta kyllä olis mut sovitepalan joutus tekemään itse onko kellään kokemusta..??
onko corollassa peltisarjaa vakiona ku mulla oli ku ostin sen 1v sitten.........'?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu