Hiustenpidennykset sharm el sheikissä

Onko siellä mahdollista ottaa hiusten pidennyksiä/tuuhennuksia? Tai lettejä? Ja mitä sellaiset maksaa?
2476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä aihe kiinnostaa minuakin... =)

Äänestä
  • kun matka maaliskuun alussa. Joku kirjoitti että letittäjiä löyty ja letitti hintaan 250 - 500puntaa,mutta missä tämä oli sitä ei maininnu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Onko siellä mahdollista ottaa hiusten pidennyksiä/tuuhennuksia? Tai lettejä? Ja mitä sellaiset maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu