Jomtien

Olen menossa 9.3.AM:llä Jomppariin.
Löytyykö 50-60v matkaseuraa?
Olen 60v mies,sinkku ja hetero.
31156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä sieltä matkaseuraa löytyy paljon myös Suomalaisia yksin matkustavia naisia yleensä on eikun Menuettiin ja tanssi kengät jalkaan,tosin onhan Thai naisetkin kivaa seuraaa.

Äänestä
  • Onks Menuetti joku suomalaisten tanssimesta.Jos on,niin missä se on.Kiitti etukäteen.

    Äänestä

  • Voyager60 kirjoitti:

    Onks Menuetti joku suomalaisten tanssimesta.Jos on,niin missä se on.Kiitti etukäteen.

    Suomalais omisteinen on karaokee ruokaa tanssi musikkia-

    http://www.pattaya.fi/menuet/fin.htm

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voyager60 kirjoitti:

Olen menossa 9.3.AM:llä Jomppariin.
Löytyykö 50-60v matkaseuraa?
Olen 60v mies,sinkku ja hetero.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu