Kohtuullinen

5466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

että HUH HUH mikä pyynti. Skender on hoksannu laittaa hinnan kohilleen...

Äänestä

1962 valmistunut UUDIStuotanto ja keittiössä vielä mikroaaltouuni.

Onneksi hintakupla ja kaupan hidastuminen keskittyy näihin yltiöpyynteihin.

Äänestä
  • ole aikomustakaan myydä tuota asuntoa =)

    Äänestä

vielä kerran sijainti kuten palstan niin viisaat asunnonostajat aina muistavat mainita. Lähellä R-kioski, parturi ja pizzeriakin taisi olla. Kohtuu hintahan tuo on.

Äänestä
  • Ja Maunulan ostarin baari ja baarin kantapeikot.

    Vertaili oikotieltä vastaavan hintaluokan kerrostaloasuntoja, sekä vastaavien kerrostaloasuntojen hintoja. Eivät olleet samaa tasoa tämän kohteen kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hintapyyntö =) kirjoitti:

EI PAHA!!

http://www.oikotie.fi/realestlist?exit=aptinfo_fromsearch&mainNavi=apartments&subNavi=apartments_forsale&id=1532321

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu