Madonna Lävistys

kääk, huomenna menossa ottaa madonna lävistystä
3371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos ottaa lävistyksen tapin tulee AINA olla titaania.
kirurgin teräs tummuu ja menee pilalle.
Titaani on ainut joka ei aiheuta pitäjälle harmia.

Äänestä

Kirurginteräs (sama kmuin ruostumaton teräs) aiheuttaa lähes poikkeuksetta allergiaa. Mutta bioplast, eli se muovi, on hyvä. On hampaillekin kiltti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


riinulii^^ kirjoitti:

kääk, huomenna menossa ottaa madonna lävistystä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu