Ai jessus

Mutta on se hyvän näköinen nainen se Magdalena Neuner.
61045
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jess, ja tänään taas illalla ampuu ja hiihtää telkkarissa.

Äänestä
  • Joo,mutta kyllä Nikolai Kruglov ja Alexander Wolf viehättää naisten silmää...ainaski minun silmää....nam,nam....

    Äänestä

  • ampuma kirjoitti:

    Joo,mutta kyllä Nikolai Kruglov ja Alexander Wolf viehättää naisten silmää...ainaski minun silmää....nam,nam....

    sitten vaan kaikki sm kisoihin alivieskaan

    Äänestä

  • ampumahiihtoo kirjoitti:

    sitten vaan kaikki sm kisoihin alivieskaan

    Onko lunta?

    Äänestä

  • ampuma kirjoitti:

    Joo,mutta kyllä Nikolai Kruglov ja Alexander Wolf viehättää naisten silmää...ainaski minun silmää....nam,nam....

    Kiva niitä kaikkia on katsoa, niin miehiä kuin naisia. Iloista väkeä ja vaikka vähän lima suupielestä roikkuu niin aina paremman näköisiä kuin jotkut kehonrakentajat.

    Äänestä

  • Juu, ei haitannut savut tyttöstä ladun varrella vaan kultaa tuli ja hymy oli herkässä. Niin nättiä että.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


henrikki kirjoitti:

Mutta on se hyvän näköinen nainen se Magdalena Neuner.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu