Teneriffan sää

Hyvää säälinkkiä teneriffa/americas kaivataan. kiitos
51444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tässä Sinulle ja muillekin, olepa hyvä.

Isellä 27 aamua ja sitten lämpöön rentoutumaan. :D

Antoisaa reissua kaikille, oli kohde sitten mikä tahansa.

//www.grancanariaonline.com/webcam/weather/canary-weather.php?lang=eng®ion=GCTS

Äänestä

INM, niin löydät Espanjan "ilmatieteen laitoksen" ennustukset.

Äänestä

Melko hyvä sivusto: www.accuweather.com.
Sieltä löytyy ennustukset jopa 15 päiväksi eteenpäin :)

Äänestä
  • Kanarian säätä ei voi 5 pv pitemmäksi ennustaa tai voi mutta se ei pidä paikkaansa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


linkkiliisa kirjoitti:

Hyvää säälinkkiä teneriffa/americas kaivataan. kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu