undertail exhaust

Mitäs hyötyä on undertail exhaustista verrattuna sivulla olevaan exhaustiin? Tuo undertail exhaust han oli tässä vielä muotia mutta nyt kaikki uudet kyykyt käyttää (pl r1) käyttää tollasta sivulla olevaa.
1207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No jos nämä hyödyiksi luetaan...
1.Siistin näköinen
2.Takaistuja ei vahingossakaan kärvennä jalkaansa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


john alahärmä-itkonen kirjoitti:

Mitäs hyötyä on undertail exhaustista verrattuna sivulla olevaan exhaustiin? Tuo undertail exhaust han oli tässä vielä muotia mutta nyt kaikki uudet kyykyt käyttää (pl r1) käyttää tollasta sivulla olevaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu