Kuka tietää mikä onkaan sen rinnan muotoisen tuttipullon nimi???
tuttipullon nimi hukassa
köröliina
9263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
eli noilla molemmilla merkeillä ainakin. Ihan varma en oo onko aventillakin..
meillä on sellanen ja aivan loistava :)
Juuri tuota hainkin.. kiitos vastanneille :)
Itse olen myös kiinnostunut noista pulloista ja kyllä..on tiedossa että lastentarvikkeelta saa ostaa... Mutta ei minulla ole mahdollisuuksia paikan päälle... yittänyt myöskin olen etsiä nettikaupoista mutta EI LÖYDY!! Voiko tosiaankin olla että pulloa ei saa postilla tilattua mistään suomalaisesta nettifirmasta??? NYT Linkkiä tänne jos tietoa. Kiitos.
eli viestini koski noita tommee tippee pulloja..
linkkiä mutta valitettavasti en minä ainakaan tuloksia löytänyt mistä voisi tilata.Itselläkin lähimpään lastentarvikkeeseen on 50km,ei auta aina kun kameli juottaa ja sinne kurvailla :D mutta voithan soittaa myöskin lastentarvikkeeseen ja kysyä mistä voi tilata tai voivatko he ystävällisesti lähettää sulle sellaisen postin kautta :)!
yritin kanssa ettiä niitä tommee tippee pulloja ja ainoot mitä löysin oli sieltä lastentarvikeliikkeestä(ei voi tilata) ja tommee tippeen omat sivut.. on tosin engalnniks(tai minkä kielen nyt valitseekaan)mutta tässä linkki:
http://www.tommeetippee.co.uk/department/bottle_feeding/
http://omaverkkokauppa.pponetti.com/epages/PPO.sf/secLy5B1PP5hN2/?ObjectPath=/Shops/16012008-31614/Categories/Hoitotarvikkeet/Tuttipullot
http://www.huvikumpu.fi