Hyvää Ystävän-

siule naapuri :)
3565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

,,,NAAPUR ! ja siulkii oikee syvän sinistä iltaa!


et suuvelt huulijain------vaa SIELUJAIN !

Äänestä

elämä ei ole pelkää juhlaa,,,,

se on myös RUUSUILL TANSSIMISTA !

Äänestä

En tavallisesti noteeraa näitä amerikkalaisen markkinatalouden meille tuomia tekojuhlia. Tuli mieleen tekopyhä, mutta tänäänhän ei ole pyhäpäivä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päivää kirjoitti:

siule naapuri :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu