Lomaviikko tulossa

Henrin loma

Lomaviikolla ollaan menossa pohjoisemmaksi serkkujen luo. Perinteen mukaan syödään ja saunotaan yhdessä. Mut kehtaanko mä mennä serkkutyttöjen kans saunaan koska mulla ei oo vielä pilissä karvoja?

6

949

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minkä ikäinen olet. Ja pojillahan alkaa murrosikä myöhemmin kuin tytöillä, joten voi vaikuttaa. Ja kehtaahan sitä mennä :)

      • Henrin loma

        Ehkäpä sitä kehtaa. Mä oon 12, likat kait 13 ja 14.


      • hff,
        Henrin loma kirjoitti:

        Ehkäpä sitä kehtaa. Mä oon 12, likat kait 13 ja 14.

        Eipä niitä taida 12-vuotiaana pojilla muutenkaan olla kun ihan osalla vaan. Jos teillä saunotaan sekasaunassa alasti, niin teet niinku muutkin. Ei siinä siun kropassa mitään hävettävää ole, etkä niitä karvoja tahdonvoimalla kasvamaan saisikaan :D. Ei ole sinusta siis se edes kiinni, joten miksi hävetä.


      • Nuori Raksa
        hff, kirjoitti:

        Eipä niitä taida 12-vuotiaana pojilla muutenkaan olla kun ihan osalla vaan. Jos teillä saunotaan sekasaunassa alasti, niin teet niinku muutkin. Ei siinä siun kropassa mitään hävettävää ole, etkä niitä karvoja tahdonvoimalla kasvamaan saisikaan :D. Ei ole sinusta siis se edes kiinni, joten miksi hävetä.

        Mitäs häpeemistä siinä on? jos kerran serkkuja on niin melkein sama ku kävis oman perheen kanssa saunassa? ei mtn hävettävää, ei olis myöskään silloinkaan vaikka menisit saunaan ihan tuntemattomien likkojen kanssa kun oot kerran 12, eri asia on jos oisit 16, ei karvoja, pienen pieni muna ja erikokoset pallit, siinä ois nolo homma mutta oletan että et kuvaa mtn noista edellä mainituista asioista...vai? :D


      • sä kehtaat!!!
        Henrin loma kirjoitti:

        Ehkäpä sitä kehtaa. Mä oon 12, likat kait 13 ja 14.

        ite oon 15, jätkä ja mullakaan ei oo karvoja vielä, ja pili on tosi pieni.
        viime lauantaina olin saunassa siskon 13, ja sen kaverin 12, (tyttö) kanssa samaan aikaan. vähä kyllä nolotti kun niillä molemmilla oli jo karvoja. joten mee vaan..


    • nuori(poika)

      Ei siin oo mitään hävettävää, vaikka murrosikä ei näkyis. Mua on kiusattu just sellasist aroist jutuista esim "koko" ym alakoulussa, mut onneks oon kasvanu siitä irti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      81
      1204
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      29
      875
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      19
      735
    4. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      619
    5. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      587
    6. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      180
      572
    7. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      123
      540
    8. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      540
    9. On ollut syyllinen olo viime päivinä

      Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si
      Ikävä
      23
      460
    10. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      27
      457
    Aihe