hurghadan matka häämöttää ja matkalaukut tärisee jo innoissaan,,, mutta mutta. Nyt vasta tuli mieleen että onko siellä laisinkaan sellaisia ravintoloita joissa järjestetään tansseja aikuisille, ei mitään diskoja. Jos joku olisi niin kiltti ja kertoisi vähän nimiä ja mistä ne löytyy? vai onko se kielletty tabu siellä.Hotellimme on marlinn inn. Muuteskin mistä löytyy esim, apteekit, ovatko selkeästi? T, innokas tanssipari
chappa dappa
dai dai
2362
0Äänestä
Vastaukset 2
Vanhimmat
mutta apteekkeja siellä on vieri vieressä, muistaakseni ihan jo siinä marlin innin vieressäkin. Tunnistaa kyllä helposti ja usein viagra mainoksia ikkunoissa.
Ja siinä ihan vieressä on esim. market tais olla joku abu abba tai joku, josta saa kaikkea: mehuja, karkkia, keksejä, juustoja ja jogurtteja, hedelmiä, jopa kellogsin aamiastuotteita.
viitsit vastata ja neuvoa jo hyvän pätkän. Mutta jos joku tietäis onko esim. hotelleissa sellasia bändejä tai levyjä et jos kauheesti tekee mieli tanssiin niin saako tanssia? Kun lomaan kuuluu tietty myös jalalla joskus koreesti laitto. Jos joku kiltti tietää niin viitsitkö vastailla ja kertoa mihin kannattaa suunnata puolisonsa kanssa , Emme tulleet matkaa tilatessa miettineeksi myös tätäkin puolta. KAIKKI neuvot on tervetulleita