Heippa vaan, olisiko joku jo pallannut PR Porttonovosta olisi kiva kuulla kokemuksia hotellista.
Tuulia
Tuulia
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Portonovon sijainti on mainio,lähellä kaikkea.Satama ja uimaranta vieressä ja lyhyt matka ostoskeskukseenkin.Rappuja ei tarvitse kiivetä.
Olin siellä pari viikkoa tammikuussa.Aurinkoinen Puerto Rico ei nytkään pettänyt sään suhteen.
Kaksiomme sijaitsi alakerrassa.Terassille paistoi aurinko ja siitä pääsi suoraan altaalle.
Hotellissa ei paljon suomalaisia näkynyt,suurin osa oli skandinaaveja ja brittejä.Rauhallinen ja siisti hotelli.Allasaluekin ok.
Keittiövaruste ihan riittävä kahvinkeittimineen ja mikroineen.
Viereisessä Ulvovassa myllärissä kannattaa käydä syömässä laadukkaat pihvit ja katsoa mahtava auringonlasku.
Olen asustellut aikaisemmin myös Morasol suitessa sekä Marinassa,jotka ovat myös siinä sataman vieressä.
Hyvää matkaa sinulle. Niin ja siellä on todella hyvät lenkkimahdollisuudet rantaa pitkin Amadorekseen asti,jos haluat kuntoilla.
Kiitos kuullosti hyvältä
Odotan jo kovasti pääseväni sinne, muutama viikko viellä. Kiva kuulla että viihdyitte hotellissa.
T.Tuulia