oon nyt 15 vuotias ja oon ollu yhen tytön kans puol vuotta. pikku hiljaa on ruvennu tyttöö penikseni kiinnostaan.. Suurin häpeäni pieni, vähä karvoittunut penikseni.... vois ruveta pikkuhiljaa kasvamaan. Luonnollista vai epäluonnollista.. pitäskö ostaa joku venäläinen pallinkasvatin..
Epäkehittynyt alapää
2
6361
Vastaukset
- Joku Muu
Palsta on kyllä vähän väärä nyt muttah...
Hei ainahan se 100e/g maksava vehnäjauho-sokerisekoitus auttaa. Osta ihmeessä.
Normaalisti sille kasvaa ensin karvoitus ja puolen vuoden päästä siitä se alkaa lähentelemään niitä mittoja mihin se tulee jäämäänkin.
Muista, vaikka se toimisi jo nyt, sen käyttäminen saattaa hidastaa tuota kasvua. Masturboiminen on tässä tapauksessa sama asia.
Kannattaa harkita onko se sen arvoista. Puoli vuotta ei kuitenkaan ole niin pitkä aika (ellei siitä tee pitkää aikaa). - No Panic
Kyllä se siitä vielä kasvaa!
Itsellä kunnon murkkuikä tuli vasta 16-17 vee, ja silloin vasta sain tehtyä pippelistä Mulukun!:) Voithan tietty sorkkia sillä pienelläkin ja lupailla tytöllesi että vuoden päästä saa isompaa!:)
Älä häpeile omaasi, muut vaan puhuu että niillä on hirveet kullit. 15 vee iässä 60 % pojista on kokenut kullin kasvua eli 40 prossaa viel odottaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718