Onko muilta merkeiltä tulossa kiintolevyllisiä taulu töllöjä. Tekis mieli ostaa LG:n time machine mutta hieman epäilyttää tuo LG.
Monet kodinkoneliikkeet näyttää myyvän paljon full hd tauluja ale hinnoilla.... kieliskö siitä että uutta tekniikkaa tulossa ja saatava vanhat telkut jaloista pois???
Monet kodinkoneliikkeet näyttää myyvän paljon full hd tauluja ale hinnoilla.... kieliskö siitä että uutta tekniikkaa tulossa ja saatava vanhat telkut jaloista pois???
Vastaukset 3
Vanhimmat
uudet mallit julkaistaan maalis-kesäkuun välisenä aikana siinä syy aleen. kaapeliin ei ainakaan pitäisi olla tulossa töllöä kiintolevyillä. ja yhdenvirittimen kovalevyllistä mallia tuskin kannattaa ostaa.
uutta resoluutiota ole vähään aikaan tulossa, uskoisin että Full HD riittää melkoisen pitkälle. Eiväthän ihmiset osaa hyödyntää edes Full HD:tä vielä, 40" Full HD -televisioita katsotaan kolmen metrin päästä ja sitten ihmetellään kun ei eroa matalempiin resoluutioihin huomaa... Toisaalta, koska tavalliset tv-lähetykset ovat vielä SD-kamaa, niin kyllähän ne näyttävät paskalta, jos katsoo liian läheltä.
Itselläni on juuri tuo LG:n aikakone ja hyvin on asiansa ajanut! :)