Tahtoo

ton LCD-romun tilalle!

Kyllästyttää jo katsoa tota surkeaa kuvaa... mistäköhän saisi 32" putkilaajakuvan herkuilla?
1113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tässä on useita, jopa HDTV ready -malleja...

Rohkeasti vaan tilaamaan! Älä kuitenkaan Philipsiä osta, kuvasuhdeautomatiikka ei pelaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


putkitöllön kirjoitti:

ton LCD-romun tilalle!

Kyllästyttää jo katsoa tota surkeaa kuvaa... mistäköhän saisi 32" putkilaajakuvan herkuilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu