Megane ja ESP

Kuka muistaa milloin Meganeen tuli vakiovarusteeksi ESP? Oliko jo vuoden 2004 mallissa?
3875
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Painiskelin saman ongelman kanssa aiemmin ja (korjatkaa jos olen väärässä) se tuli 2005 malliseen vakiona.

Vanhempiin sen sai ottamalla confort expression tason varustelun vähintään?

Äänestä
  • megane mikä oli, rekisteröity 9/2004, siihen tuli ESP pyytämättä ja yllättäen confort varustetaso. Kaupat tehtiin toukokuun puolella ja silloin esp:ä ei saanut kun lisävarusteena rahaa vastaan oliko se 700 €

    Äänestä

  • old_profile_4783 kirjoitti:

    megane mikä oli, rekisteröity 9/2004, siihen tuli ESP pyytämättä ja yllättäen confort varustetaso. Kaupat tehtiin toukokuun puolella ja silloin esp:ä ei saanut kun lisävarusteena rahaa vastaan oliko se 700 €

    Joo, meikäläisen Meganessa( otettu käyttöön marraskuussa 2004/vuosimalli 2005)myös ESP vakiona - tuli pyytämättä ja täysin yllättäen kuten Jäättenmäelle taannoin telefakseja... no en minä ainakaan pannut pahakseni

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


milloinhan se oli kirjoitti:

Kuka muistaa milloin Meganeen tuli vakiovarusteeksi ESP? Oliko jo vuoden 2004 mallissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu