Olen vaihtamassa puhelinta.Nyt mietin ,että pitäisikö ostaa mp3 soitin musiikin kuuntelua varten.Vai olisiko markkinoilla hyvää puhelinta jossa olisi suht hyvä kamera ja mp3 soitin.Hinnaltaan noin 300.Viekö musiikin kuuntelu paljon akkua.Teen noin parin tunnin lenkkejä.Siellä sitä musiikkia kaipaisin.Nyt mulla on puhelin jossa on 1,3 megapixeliä.Malli Nokia 6630.
mp3 vai känny?
lvml
6612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Puhelimien mp3 soittimeen ei varmaan kannata luottaa. Tarvitset ostaa muistikortin ja kuulokkeetkaan ei taida tulla kaikissa mukana.
Itselläni on Nokia N70 music edition ja se on toiminut moitteettomasti, vaikkakin gallerian valikko joskus hidas. Jos hankit tämän puhelimen niin suosittelen verkkokauppa.com:ia, koska sieltä saa 1gt muistikortin puhelimen mukana, niin muisti ei lopu heti kesken.
http://www.nokia.fi/A4359041
Osta Nokia 5310. Todella pieni kokoinen, halpa ja tyylikäs musiikkipuhelin.
http://www.nokia.fi/A4517339
http://www.verkkokauppa.com/popups/prodinfo.php?id=24761
Tänään ostin Nokian 5610 Xpress Music puhelimen.En ole vielä ehtinyt siihen paremmin tutustua.Eikös uutta puhelinta pidä ladata 16 tuntia eka kerta.Lataantukoon nyt rauhassa.
Laitat illalla ja otat aamulla pois niin luulis riittävän, itellä toimii
Osta Nokia 6220 classic.HYvä soitin ja kamera.5 megapixeliä