miten

voi olla myytävänä brassi-lihaa??härän (en usko) sisäfile 33.95€/kg. eikös brassi-liha ole laitettu pannaan??
1261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ihan kaikki ole pannassa, siellä on tiloja joiden seurantajärjestelmät ja muut toiminnat ovat EU:n vaatimalla tasolla, mutta nyt vissiin nekin on laitettu joksikin aikaa pannaan.

Mutta lihaahan on tuotu myös varastoon, joten kauppa voi myydä vanhoja varastojaan, lihahan säilyy pakkasessa vuodenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaupassa kirjoitti:

voi olla myytävänä brassi-lihaa??härän (en usko) sisäfile 33.95€/kg. eikös brassi-liha ole laitettu pannaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu