Mikä se tämmöinen on: Suomen Parhaat Verkkosivut? http://www.suomenparhaatverkkosivut.com
Onko tämä joku todellinen vai onko tämä vain rahankeruubusinesta? Meille tuli kutsu tuonne, mutta osallistumisesta kilpailuun pitää maksaa!
Onko tämä joku todellinen vai onko tämä vain rahankeruubusinesta? Meille tuli kutsu tuonne, mutta osallistumisesta kilpailuun pitää maksaa!
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://www.jocka.fi/?p=921
http://vierityspalkki.wordpress.com/2007/12/01/komediaa-suomen-parhaat-verkkosivut/
Saahan tuolla tietysti näkyvyyttä, miten sen nyt ottaa...
Kilpailu EI maksa mitään yksityisille, blogeille, foorumeille ym. ja VOIN KERTOA että se tuo todella paljon kävijöitä sivuille, kun osallistuu.
Eli jos haluat uusia kävijöitä omalle saitillesi, niin ilmoittaudu ihmeessä. Yrityksille maksaa, mutta onhan siinä hyviä palkintojakin.
Hämmästyttävää, miten te jaksatte aina käydä kommentoimassa näitä nettikeskuteluita (ja tällä kertaa vieläpä Suomi24:ssä...huoh...) omaksi eduksenne. Toivottavasti sentään olette sen oppineet verkosta, että verkkojulkisuutta on aika pirun hankala kontrolloida...
Onhan sekin hämmästyttävää kuinka jaksat itse mollata asioita. Tuskimpa itse olet kääntänyt asioita parempaan suuntaan vaan todennäköisesti päinvastoin.Itsekritiikki on myös sinne päin paikallaan, valitettavasti sitä ei todennäköisesti ole.Mitä hyödyt siitä, että toimit kuin vanha vitsi neuvostoliitosta?
Onko sinulla todellisia ystäviä vai kuvitteletko vain, että kaikki jotka sinulle nyökyttelevät ovat samaa mieltä kanssasi vai haluavatko he kenties vain sinusta eroon ja näin toimimalla se helpompaa?
Tietysti sinällään topuhusi on ymmärrettävää, jos egoa on loukattu ja se ego on enemmän kuin todellisuus.
Tämä on sinänsä joskus hyvä jos tekee sen tarkoituksella, mutta epäilen, että yliarvioit omat kykysi, taitosi ja muutkin asiat ja et pysty keseenalaistamaan itseäsi vaan ainoastaan muut.Aloita oma uusi parempi elämä.
Pelkurit kirjoittavat nimettöminä paskaa, siksi verkkokeskusteluita on vaikea "kontrolloida". Tosin entistä useammat tiedostavat tämän.