Apua! häpyhuulet...

Sisemmät häpyhuuleni ovat aivan punaiset ja limakalvo aivan niiden vierestä. muita ongelmia ei ole.. välillä "pistää" jos unohtaa rasvata. Mitä ihmettä?
1461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei se alapääsi tarvitse rasvaa limakalvoille. Luultavasti juuri tämä rasva on polttanut limakalvosi rikki. Menee ohi, kun lopetat turhanpäiväisen puuhan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tintturali kirjoitti:

Sisemmät häpyhuuleni ovat aivan punaiset ja limakalvo aivan niiden vierestä. muita ongelmia ei ole.. välillä "pistää" jos unohtaa rasvata. Mitä ihmettä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu