tv:n katselu kannettavasta

haluaisin katsella tv:tä kannettavasta, kerro mitä siihen tarvitaan ja laita linkkejä mistä saa jos jotain tarvii esm. bokseja .koneeni on hp 6720 s ja langaton elisan yhteys (384).
2257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • ja tietenkin tarvitset myös tv-antennikaapelin.
    Jos asut Welho-kaapeliverkon alueella, kantsii pitää mielessä, että ainakin v. 2009 loppuun asti Welho-verkossa toimivat myös antenniverkkoon tarkoitetut eli T-signaalia ymmärtävät digisovittimet ja -boksit. Tosin T-signaalimuodossa näkyvät vain ilmaiskanavat.
    http://www.welho.fi/Taloyhtioille/Etusivu/Tiedote070907/tabid/890/Default.aspx

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


auta kirjoitti:

haluaisin katsella tv:tä kannettavasta, kerro mitä siihen tarvitaan ja laita linkkejä mistä saa jos jotain tarvii esm. bokseja .koneeni on hp 6720 s ja langaton elisan yhteys (384).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu