Minulle sattui ikävä tilanne, mieheni tekee pitkiä työmatkoja ja lähdin käymään baarissa, siellä oli naapurin mies ja tulimme yhtä matkaa kotiin, olin hieman juopunut ja naapuri saattoi minua, mutta mies tulikin asuntoomme ja alkoi lähennellä, estelin, mutta hän kaatoi minut sängylle ja sai kätensä hameeni alle ja väkisin kiihoitti minua käsin, hävetti, mutta mies oli ponnekas ja sai lopulta pikkuhousuni pois ja tunkeutui sisääni, rimpuilin kovasti vastaan ja mies laukesi reisilleni.
Hävettävä juttu koska asumme samassa rapussa ja nyt mies virnuilee minulle ja hän vei pikkuhousuni mukanaan.
Miehelleni en uskalla asiaa kertoa.
Hävettävä juttu koska asumme samassa rapussa ja nyt mies virnuilee minulle ja hän vei pikkuhousuni mukanaan.
Miehelleni en uskalla asiaa kertoa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
soita poliisille tai hanki pari isoa kaveria laittamaan sen naamavärkki uuten uskoon.
POTKU PERSEESEEN
vai oliko se vaan omaa katumustasi jälkikäteen, että tuli innostuttua ja annettua naapurin miehelle? "Väkisin kiihotti" ja aloit nauttimaan,etkä todella pannut riittävästi vastaan.
Jos halusit todella estää ns. raiskauksesi olisi Sinun kuulunut huutaa, raapia ja lyödäkin, niin mies olisi luultavasti luopunut "pontevasta" yrityksestään
saada panna naapurin rouvaa.
Tämä saattaa hyvinkin olla tapaus, jossa vain kadut jälkikäteen että tulit antaneeksi vaikkakin vähän väkisin mies ottikin sinut.
Jos teet rikosilmoituksen, ei sinulla ole luultavasti mitään todisteita ja naapurin mies sanoo varmaan, että yhtyminen sinuun tapahtui yhteisymmärryksessä.
Sinun ei olisi pitänyt päästää miestä lainkaan kotiisi. Ja kun teit tuon virheen sinun olisi pitänyt vastustella vaikkapa ruumiillisten vammojenkin uhalla!
"Jos halusit todella estää ns. raiskauksesi olisi Sinun kuulunut huutaa, raapia ja lyödäkin, niin mies olisi luultavasti luopunut "pontevasta" yrityksestään
saada panna naapurin rouvaa."
Tiesitkö, että ihmiselle voi käydä niin, että kun säikähtää oikein kovasti, ei pystykkään tekemään mitään?
aikuinen ja ajattelee ja toimii kuin lapsi.
Tai sehän oletkin
Et osaa pitää puolias hutsu!
Aika yleistä seksinnälkäisten baariluuskien keskuudessa. Mutta ketjun aloittanut on luonnollisesti siveellinen nainen;)
politrukin juttua.!
sano sille äijälle että poliisit ei tykkää raiskareista;)