Minä olen minä. Ainutlaatuinen, kaunis kokonainen nainen.
Askel kerrallaan voin kulkea kohti parempaa itseäni... kunhan kerran aloitan.
Hyvinvointi kasvaa kokonaisvaltaisesta hyvästä olosta ja itsensä tuntemisesta, hyväksymisestä.
Uskalla loistaa! Uskalla voida hyvin! Uskalla hymyillä! Uskalla iloita!Uskalla nauttia Elämästä!
Uskalla olla itsesi kokoinen ja anna myös toisten kukkien loistaa!
Minä olen minä
14
502
Vastaukset
- kertonut
mistä kopsasit.
- kohta
kuulostaa siltä;)
uskaltaa olla ylpiä omasta itestään. Kyllä siitä kehtaa mallia ottaa. Taivastelijat älkööt vaivautuko edes kommentoimaan.
- voinut kertoa
keiden sanoja nuo ovat.
- täytyy uskaltaa
kaiken uhallakin olla MINÄ.
- voisi olla
MINÄ,MINÄ,MINÄ ja Minä;DDD
- niin seuraava on
voisi olla kirjoitti:
MINÄ,MINÄ,MINÄ ja Minä;DDD
DDT.
- jos noin
vahvoja voimalauseita tarvitset niin tarvitset kaikkien 17-80 palstalaisten tuen. Voimia ja uskoa itseesi. Tsemppiä :D
- HTZA
nainen joka on ostanut uuden kevät-takin, unelmoidessaan sellaisen, jossa keskinappi kiristää?
Ajatus on kaunis, näkisi vaan kuvan.keskinappi kiristää. Hih hih. Ostin tänään uuden kevättakin, joka vaivoin menee kiinni. Takki on komia ja minä myös. Mutta takaisin aloitukseen. Ihanaa itsevarmuutta meidän aina epävarmojen ihmisten joukkoon.
- HTZA
satumaa kirjoitti:
keskinappi kiristää. Hih hih. Ostin tänään uuden kevättakin, joka vaivoin menee kiinni. Takki on komia ja minä myös. Mutta takaisin aloitukseen. Ihanaa itsevarmuutta meidän aina epävarmojen ihmisten joukkoon.
takkikaan ei pelasta ylipainoista mummoa, miesten silmissä.
Mutta, no, yrittäkää nyt sitten, voipullienne knssa. - vähäisintäkään
HTZA kirjoitti:
takkikaan ei pelasta ylipainoista mummoa, miesten silmissä.
Mutta, no, yrittäkää nyt sitten, voipullienne knssa.halua pelastaa itseänä teidän pappojen silmissä. Olette siinä mielessä minulle yhdentekeviä. Mutta muuten melko mukavia, jotkut. Keskustelutaitoisia ja suvaitsevia.
puolestasi ja kanssasi. ;))
Aurinkoisia kevätpäiviä ja hyviä hetkiä Sinulle, samoin kaikille vähemmän leveästi hymyileville palstalaisille!
Hymyillään, niin elämä hymyilee takaisin - ainakin välillä.- haluut lukea
lisää ko. aiheesta, Googleta alkusanoilla!
Löytyy muutaman vuoden takaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk695514Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6183596SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842959Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2922788"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961830Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601760Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4871453Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241421Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141401Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .184973