Ongelmakimppu Britney Spears on jälleen käyttäytynyt shoppailureissullaan kuin Euroopan omistaja. Hollywoodin tyyriitä putiikkeja kierrellyt Britney jäi kiinni erään vaatekaupan ovella "unohdettuaan" maksaa kantamansa vaatekappaleen.
Brittilehti Sunin mukaan Britney shoppaili hyvin valvotussa 25 ihmisen seurueessa, joka muodostui lähinnä tämän henkivartijoista ja ystävistä.
Suositulla Melrose Avenue -ostoskadulla joukkioineen pyörinyt Britney luuli ilmeisesti harhauttaneensa vaatekaupan valvontakameroita ja henkilökuntaa röyhkeällä käytöksellään.
– Britney yritti kävellä kaupasta ulos kuin mitään ei olisi tapahtunut. Ja hänellä oli liikkeestä viety musta paita päällään, paikalta kauhisteltiin.
Ripeäotteinen henkilökunta sai omansa takaisin Britneyn puolustellessa tapahtunutta "erehdykseksi". Ystävät saivat puhuttua tähden pinteestä, ja liikkeen henkilökunta jätti ilmoittamatta ikävästä välikohtauksesta poliisille.
Britney kärähti viime vuonna ainakin sytkärin, lampun ja peruukin varastamisesta.
http://viihde.mtv3.fi/uutiset/musiikki.shtml/613604?spears_britney
Britney näpisteli taas
2
210
Vastaukset 2
- ...
Britney Spears jätti maksamatta 136 euron arvoisen topin trendiliikkeessä. Britney käveli tyynesti uusi toppi päällään ulos myymälästä eikä vaivautunut piipahtamaan kassan kautta.
Ystävä puolustaa Britneyn tekosia The Sunille sillä, että Britney vain unohti maksaa ostoksestaan. Henkilökunta katsoi hoopona ulos kävellyttä Britneytä, muttei kiiruhtanut tähtösen perään.
- Britney näytti olevan omissa maailmoissaan. Hän katseli vaatteitamme ja kenkiämme kovassa kiireessä ja poistui sitten 25 hengen seurueensa kanssa, päällikkö ihmettelee.
Britney ei joutunut tilille mahdollisesta myymälävarkaudestaan, toisin kuin näyttelijä Winona Ryder. Winona kähvelsi huippuliikkeistä vaatteita ja muuta tavaraa liki 4000 euron edestä vuonna 2001. Tähti tuomittiin syylliseksi ja määrättiin yhdyskuntapalvelukseen sekä koeajalle.
http://iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1490339- Saatanan lelli tytteli.
Vankilaan ja hoitoon pariksi vuodeksi. Miksei sen isä vie sitä pois L.A:sta!? Moneen kertaan sanonut, että palaisivat juurilleen hetkeksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?212264Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko831479- 132958
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.142741Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv95672- 54666
- 13627
Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan96602Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v12598- 65561
Jokin ei täsmää
Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi298556On väärin
Tykätä ja haluta sua kun tilanne täysin mahdoton mutta minkäs teet. Mun sisällä roihuaa 🔥 kunpa tietäisit mitä sä minus42552Toivotko vielä viestiä
Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.44549- 42525
- 136521
Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?
Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas28508Kuka kaipaa T m?
Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota36500- 77494
S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi
Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan14490Miksi jotku naiset on niin tyhmiä
Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä52474