hmm...tuntuupas tämä palsta näin ensikertalaisen silmissä jotenkin agressiiviselta..kauhiasti haukutaan ja parjataan... no ajattelin silti kysellä onko täällä ketään jakamaan kokemuksia risujen/kantojen ajosta?
Näillä keleillä hienoa möyriä ponssen kanssa,näissä hommissa kun ei ole edes niitä puunjuurakoita sitomassa mettänpohjaa..
kantojen ajoa..
..uimakellukkeiden kanssa
4
1295
Vastaukset 4
- tärkein kysymys
varustettu sisäpuolisilla lasinpyyhkimillä?
- en tekisi
30v pöllikuskina olleena en ajaisi kantoja enkä
risuja . Olen sitäkin kokeillut joten EI.- jj,,jj
sieltä maasta noukkii ja kun palkka on kohdallaan
ja tulee sovittuna päivänä. Myös vuosia pöllejä
keräillyt. jj,,jj kirjoitti:
sieltä maasta noukkii ja kun palkka on kohdallaan
ja tulee sovittuna päivänä. Myös vuosia pöllejä
keräillyt.mitä väliä sillä on mitä töissä tekee kun palkka on sopiva työhön nähden ja tulee ajallaan. mun mielestä ainakin hyvä että työnantaja yrittää parhaansa mukaan pitää töissä vaikka ei aina niin oliskaan töitä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.382899- 102875
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei195687- 80670
- 66637
- 50635
- 35614
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 62606
Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48567