Kylläpä on Voicen aamut menneet huonoksi kun Vappu sieltä lähti!!! Pojat ihan ok tyyppejä, mut aamussa täytyy olla enemmän menoa eikä mitään keskenäistä läpän heittoa! BUUUUUU!!!!!!!!!!
The Voice
3
409
Vastaukset
- hpguru ite
The Voice menee koko ajan syvemmälle ja syvemmälle. Nyt ei edes kestä kuunnella, etenkin kun Vappu Pimiä on illoissa.
Eipä ole onneksi pakko kuunnella.- Vappu-fani
Vappu juontaa Voisen iltapäivissä klo 14-18. Kuuntelen aina kun pystyn - Vappu on ehdottomasti valtakunnan ykkösjuontajia, niin rasiossa kuin TV:ssä ja livekeikoilla. Tosin YleX:n Marja Hintikka yltää lähelle; harmi kun hän ei ole enää aamuissa mukana.
Lisäksi molemmmat ovat erittäin hyvännäköisiä; tosin siitä nyt ei radiossa paljon hyötyä ole. - anti voice
Vappu-fani kirjoitti:
Vappu juontaa Voisen iltapäivissä klo 14-18. Kuuntelen aina kun pystyn - Vappu on ehdottomasti valtakunnan ykkösjuontajia, niin rasiossa kuin TV:ssä ja livekeikoilla. Tosin YleX:n Marja Hintikka yltää lähelle; harmi kun hän ei ole enää aamuissa mukana.
Lisäksi molemmmat ovat erittäin hyvännäköisiä; tosin siitä nyt ei radiossa paljon hyötyä ole.Kyllä se voice radio on vaan syvältä. Voicen karkulainen on ihan vihoviimeinen ja ärsyttävä kisa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689653IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076836Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?741705Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61421Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.941297- 1091161
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751079Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41882Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23756MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk313748