Koneessa Vista Basic ja ei onnistu Nokia PCSuiten asennus. Alkaa muka asentamaan, mutta hetikohta tulee vain ilmoitus ettei installointi onnistu ja wintoosa alkaa etsimään muka ratkaisua, jota se ei ikinä tunnu löytävän. Mistä ihmeestä kilkkaa? Olen yrittänyt ladata cd-levyltä, joka tuli puhelimen mukana ja netistä Nokian sivuilta. Asennuspaketin lataa netistä ihan oikein, mutta siinäpä se sitten on. Olisi tärkeää saada tämä ohjelma asennettua, koska nettiä tullaan käyttämään nimenomaan kännykän kautta. Muiden ohjelmien ja apuohjelmien asennus kyllä onnistuu.
Miksei PCSuite asennu?
Kysyvä tieltä eksyneenä
2193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
tällä lailla asenttaa em ohjelmaa.mulla oli kans sama ongelma alussa.eli; suljin virussuojan ja palomuurin.sen jälkeen sain nokian sivuilta asennettua pc-suite ohjelman.sitten vaan muistat asettaa takaisin virussuojan ja palomuurin.
täytyy kokeilla vielä tuolla konstilla. Kunhan vaan keksin miten suljen tuon normanin siksi aikaa... Asennuspaketti odottaa työpöydällä, ettei sentään tarvi sitä uudestaan hakea.