Olemme nuoret siskokset ja suunnittelemme matkaa ulkomaille. Vaihtoehtoina ovat Tunisia ja Kreikka, kumpaa suosittelette?
Minne matkalle?
4
684
Vastaukset
- lomailija
Itse olen lähdössä Kreetalle, vaikka siellä monta kertaa on tullut käytyä. Koen Kreetan turvalliseksi saareksi. Se vie myös sydämen mukanaan. (: Suosittelen lämpimästi. (; Tunisiasta en itse pitänyt oikeastaan lainkaan.
Olemme lähdössä poikaystäväni kanssa Kreetalle heinäkuussa. (:- borracha
suosittelisin Kreetaa, mutta kyllä Espanja aina voittaa.
- borracha
borracha kirjoitti:
suosittelisin Kreetaa, mutta kyllä Espanja aina voittaa.
suosittelisin Kreikkaa, mutta sieltä erityisesti Kreetaa.
- 40+
borracha kirjoitti:
suosittelisin Kreikkaa, mutta sieltä erityisesti Kreetaa.
varautukaa siihen että heinäkuussa lämpötila on 40
itse en lähtisi kesällä suomesta pois, korkeitaan viroon..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot793669Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe373020- 782801
- 282664
- 192585
- 522332
- 161967
- 571947
- 581796
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121708