Sinkkuelämää
Olin kahden ystäväni kanssa viettämässä iltaa paikallisessa yökerhossa. Ystäväni olivat eläneet sinkkuna jo pitempään, minulla oli oikeastaan ensimmäinen sinkkuilta koko elämässä. Teini-ikäisestä saakka jatkuneen seurustelun vuoksi en ollut koskaan käynyt ravintolassa miesseuraa etsimässä, seurustelu oli kuitenkin juuri päättynyt. Olikohan syynä elämättä jäänyt nuoruus mutta nyt mielessä olikin hankkia yhden yön seuraa. Ystävilläni tuntui olevan paljon sekä mies että nais tuttavia yökerhossa, minä en tuntenut juuri ketään mutta en antanut sen häiritä.
Uusia tuttavuuksia ei vain tullutkaan niin kuin olin kuvitellut, muutaman miehen kanssa juttelin hetken mutta lyhyen keskustelun jälkeen he lähtivät omille teilleen. Aloin miettimään että mikä minussa on vikana ettei seurani kelpaa, enkö olekaan viehättävä. Oloni alkoi tuntua jo hieman haikealta, yhden yön seurakaan ei enää tuntunut hyvälle ajatukselle. Yö oli jo pitkällä ja minä aloin olla jo hieman juovuksissa, vähän ehkä liikaakin. Päätin lähteä kotiin, ehkä jonain toisena iltana menee paremmin.
Kerroin ystävilleni lähtöaikeista, he luulivat että olin hankkinut miesseuraa kuten alkuillasta puhuimme. Kun kerroin lähteväni yksin, he yrittivät vielä saada minua jäämään. Minua ei kuitenkaan enää huvittanut jatkaa tylsää ilta. Kerroin heille lähdön syyksi huonon oloni ja toivottelin yökerhoon jääville hyvät illan jatkot.
Juuri kun olin poistunut yökerhosta joku teini-ikäinen poika tuli vihjailemaan sänkyhommista. Kiukustuin sellaisesta ehdotuksesta ja vastasin hänelle tylysti takaisin että ”sulla taitaakin olla jo paljon kokemusta niistä puuhista”. Poika meni täysin punaiseksi ja ilmeisesti vieressä oli hänen muutama ystävä, he alkoivat nauramaan äänekkäästi. Poika änkytti jotain josta en saanut kunnolla selvää. Olin ajatellut lähteväni enemmänkin oman ikäisen miehen seurassa mutta toisaalta minua alkoi kiinnostamaan täysin kokematon poika jolle olisin ensimmäinen seksikumppani. Sänkyseuraahan olin kuitenkin tullut hakemaan, en mitään vakavaa suhdetta.
Astuin askeleen poikaa kohti ja painauduin tiukasti häntä vasten pitäen molemmin käsin kiinni hänen takamuksestaan. Poika oli minua pitempi joten jouduin hiukan nousemaan varpailleni että pääsin kuiskaamaan ”no, kai olet lähdössä vai joko peruit puheesi?”. Poika nyökytti varovasti päätään. Poistuimme yhdessä paikalta pojan ystävien viheltäessä ja huutelevan jotain peräänkin.
Hetken ulkona käveltyämme aloimme miettiä minne menemme, poika asui vielä kotona joten päätimme mennä minun asunnolle. Poika vaikutti hieman ujolle mikä tuntui vain kiihottavan minua entisestään, emme juuri puhuneet mitään matkalla asunnolleni. Asunnollani poika katseli hieman uteliaana ympärillensä, lopulta pyysin häntä istumaan sohvalle ja istuin itse viereen. En aikaillut vaan etenin nopeasti, vein käteni hänen housujen etumuksen päälle ja tunnustelin kovettuvaa penistä housujen lävitse. Samalla kyselin että ”onko tällä veitikalla aikaisempaa kokemuksia naisista?”. Poika puisti varovasti päätään, hymyilin ja kerroin että kaikki aikanaan.
Aloin riisumaan poikaa ja pian hän oli pelkissä etumus kohollaan olevissa pikkuhousuissa, riisuin hitaasti myös itseni seuraten samalla pojan kasvojen ilmeitä. Jätin itselleni vielä rintaliivit ja pikkuhousut päälle, annoin pojan avata rintaliivien hakaset. Poika katsoi silmät suurina rintojani, pimppini kasteli jo pikkuhousuja. Päätinkin riisua pikkuhousut ja näyttää niitä pojalle samalla kysyen ”pidätkö sinä tyttöjen likaisista pikkuhousuista?”. En saanut vastausta, joten pyysin poikaa kokeilemaan hieman kostuneita pikkuhousuja. Poika otti punastuneena housut käteensä ja tunnusteli niitä hetken. Edelleen pyysin poikaa haistamaan tuoksuuko housut kiimaiselta, poika vei varovasti housut nenän eteensä katsoi minua ja nuuhkaisi housuja nopeasti. Oli tavattoman kiihottavaa nähdä ujon pojan tutustuvan vastakkaiseen sukupuoleen ja kuinka kiinnostus vie kuitenkin voiton ujoudelta. Aloin riisumaan pojan pikkuhousuja, poika esti aikeeni ja sanoi hakevansa ensin kondomin.
Poika kertoi menevänsä vessaan laittamaan kumin paikoilleen, tarjouduin toki avuksi mutta poika halusi laittaa sen itse. Odotin ja ihmettelin mikä kestää kun poika viihtyy lukkojen takana niin pitkään. Aloin jo kyselemään että onko kaikki hyvin. Poika tuli vessasta kumin palasia vapisevassa kädessään. Hänen kortsut oli olleet niin kauan taskun pohjalla että ne olivat menneet kaikki pilalle. Poika kyseli varovaisena että onko minulla yhtään kondomia. Pahoittelin että ei ole vaikka olin varta vasten hankkinut niitä tätä iltaa varten, mielessäni oli nyt toisenlainen ehkäisy.
Hetken pohdimme mistä saisimme kumin tähän hätään, vapisin jännityksestä kun tein mielessäni suunnitelmaa. Poika aikoi jo soittaa jollekin ystävälleen ja pyytää häneltä kumia lainaksi mutta sanoin että minulla saattaa olla ratkaisu. Menin hakemaan kaapista kirkkaasta läpinäkyvästä kumista valmistetun kissapuvun ja esittelin sen pojalle. Kissapuku oli koko vartalon peittävä kumiasu jossa oli kiinni sukat ja käsineet, poolo kaulus, vetoketju selkäpuolella ja kaiken kruunasi pimpin sisälle työnnettävä suojapussi. Riiputin kumihaalaria käsilläni ja kysyin pojan mielipidettä siitä että pukisin asun päälle ja voisimme harrastaa seksiä vaikka kondomia ei juuri nyt olisikaan. Poika änkytti jälleen jotain josta en saanut kunnolla selvää mutta pään nyökytys kertoi ilmeisesti suostumuksesta.
Istuuduin tuolille poikaa vastapäätä, tuntui tavattoman syntiseltä ryhtyä pukemaan kumista kissapukua vieraan ihmisen nähden. Ensin vedin sukkaosat jalkojen päälle, nousin seisomaan ja varovasti suoristelin lahkeita sammalla nostaen housuosaa ylemmäs, poika katsoi jähmettyneenä pukeutumistani. Jatkoin pukemista, vuorossa oli hihoissa kiinni olevat käsineet. Kun vihdoin sain haalarin kutakuinkin päälleni, poika avusti vetoketjun sulkemisessa. Lopuksi työnsin suojapussin liukkaaseen pimppiin. Vartaloni oli täysin kumin alla suojassa mutta olin kuin alaston läpinäkyvässä asussa, kumiasusta kertoi vain normaalia paljon kiiltävämpi ihon pinta ja liikkuessa kuuluva narina. Seisoimme vastakkain toisiaan katsellen, kysyin pojan mielipidettä asustani. Hän vain tuijotti vartaloani haltioituneena, minusta tuntui että oma jännitykseni näkyy jo päällepäin.
Muistin että olin varannut viinipullon siltä varalta että saisin miesseuraa asunnolleni. Hain pullon, avaaja ja kaksi lasia. Laitoin lasit pöydälle, annoin pullon pojalle avattavaksi. Poika avasi pullon ja kaatoi molempiin laseihin viiniä. Poika istui sohvalle ja hänen katseensa seurasi koko ajan vartaloani. Pojan pikkuhousujen etumus kohoili haluttavan näköisesti, päätinkin istua pojan syliin. Kiinnostus voitti pojan ujouden, hänen kätensä alkoivat tunnustelemaan kumisen asun pintaa. Viinilasit jäivät koskemattomiksi, kiihkeä tutkiskelu tuntui jännittävältä.
Halusin pojan nuolevan nännejäni, vaihdoin hieman asentoa ja painoin rinnan hänen huulille. Poika ymmärsi välittömästi mistä oli kyse ja hän alkoi kiihkeästi imemään kumin lävitse vuorotellen molempia nännejäni. Samalla ohjasin pojan toisen käden jalkojeni väliin, hänen sormensa tunnustelivat hetken häpyhuulia ennen kuin löysivät tien pimpin sisässä olevaan suojapussiin. Painoin käsillä pojan päätä tiukemmin rintaa vasten ja liikutin lantiota tehostaakseni sormien hyväilevää vaikutusta. Pojan vartalo jäykistyi, hänen huutonsa kuului vaimeasti rintani painautuessa hänen kasvojaan vasten. Hetken kuluttua katsoin poikaa silmiin ja hymyilin, sain vastaukseksi nolostuneen katseen. Itse olin kuin tulisilla hiilillä, yritin riisua pojan spermasta märät pikkuhousut aloittaakseen yhdynnän.
Poika halusi mennä vessaan siistimään itseään. Odotellessa sain uuden ajatuksen, laitoin sänkyyn kumilakanan ja kaadoin melkein täyden liukuvoidepullon lakanalle. Sain odotella poikaa vielä hetken. Kun poika vihdoin tuli vessasta niin hän änkytti jälleen epäselvällä äänellä, hänellä oli edelleen märät pikkuhousut jalassa. Otin poikaa kädestä kiinni, talutin hänet sängyn viereen ja riisuin pikkuhousut. Sanoin pojalle ”en kai pukeutunut turhaan suoja-asuun, kai aiot pitää sanasi niistä sänkyhommista”. Poika katsoi epäuskoisen näköisenä liukuvoiteesta kiiltävää kumilakanaa.
Menin itse edellä sängylle ja levittelin liukuvoidetta vartalolleni, poika tuli hitaasti perässä lakanaa tunnustellen. Kun poika pääsi kokonaan sängylle, painoin hänen vartalonsa liukasta lakanaa vasten ja ryhdyin levittelemään käsin liukuvoidetta joka puolelle hänen vartaloa. Poika unohti jälleen ujoutensa ja ryhtyi levittelemään liukuvoidetta minun asun pintaan. Pian molemmat olimme yltä päätä liukuvoiteessa. Aloin kiusaamaan poikaa että aikooko hän pitää sanansa ja kiemurtelin aina hänen otteestaan irti. Välillä levitin jalkoja ja lisäsi käsin liukuvoidetta reisien sisäpinnalle, jalkojen väliin ja rinnoille. Lopulta poika pääsi päälleni niin etten päässyt enää irti ja kivikova penis painui sisääni. Enää en halunnutkaan vapautua…
Olin kahden ystäväni kanssa viettämässä iltaa paikallisessa yökerhossa. Ystäväni olivat eläneet sinkkuna jo pitempään, minulla oli oikeastaan ensimmäinen sinkkuilta koko elämässä. Teini-ikäisestä saakka jatkuneen seurustelun vuoksi en ollut koskaan käynyt ravintolassa miesseuraa etsimässä, seurustelu oli kuitenkin juuri päättynyt. Olikohan syynä elämättä jäänyt nuoruus mutta nyt mielessä olikin hankkia yhden yön seuraa. Ystävilläni tuntui olevan paljon sekä mies että nais tuttavia yökerhossa, minä en tuntenut juuri ketään mutta en antanut sen häiritä.
Uusia tuttavuuksia ei vain tullutkaan niin kuin olin kuvitellut, muutaman miehen kanssa juttelin hetken mutta lyhyen keskustelun jälkeen he lähtivät omille teilleen. Aloin miettimään että mikä minussa on vikana ettei seurani kelpaa, enkö olekaan viehättävä. Oloni alkoi tuntua jo hieman haikealta, yhden yön seurakaan ei enää tuntunut hyvälle ajatukselle. Yö oli jo pitkällä ja minä aloin olla jo hieman juovuksissa, vähän ehkä liikaakin. Päätin lähteä kotiin, ehkä jonain toisena iltana menee paremmin.
Kerroin ystävilleni lähtöaikeista, he luulivat että olin hankkinut miesseuraa kuten alkuillasta puhuimme. Kun kerroin lähteväni yksin, he yrittivät vielä saada minua jäämään. Minua ei kuitenkaan enää huvittanut jatkaa tylsää ilta. Kerroin heille lähdön syyksi huonon oloni ja toivottelin yökerhoon jääville hyvät illan jatkot.
Juuri kun olin poistunut yökerhosta joku teini-ikäinen poika tuli vihjailemaan sänkyhommista. Kiukustuin sellaisesta ehdotuksesta ja vastasin hänelle tylysti takaisin että ”sulla taitaakin olla jo paljon kokemusta niistä puuhista”. Poika meni täysin punaiseksi ja ilmeisesti vieressä oli hänen muutama ystävä, he alkoivat nauramaan äänekkäästi. Poika änkytti jotain josta en saanut kunnolla selvää. Olin ajatellut lähteväni enemmänkin oman ikäisen miehen seurassa mutta toisaalta minua alkoi kiinnostamaan täysin kokematon poika jolle olisin ensimmäinen seksikumppani. Sänkyseuraahan olin kuitenkin tullut hakemaan, en mitään vakavaa suhdetta.
Astuin askeleen poikaa kohti ja painauduin tiukasti häntä vasten pitäen molemmin käsin kiinni hänen takamuksestaan. Poika oli minua pitempi joten jouduin hiukan nousemaan varpailleni että pääsin kuiskaamaan ”no, kai olet lähdössä vai joko peruit puheesi?”. Poika nyökytti varovasti päätään. Poistuimme yhdessä paikalta pojan ystävien viheltäessä ja huutelevan jotain peräänkin.
Hetken ulkona käveltyämme aloimme miettiä minne menemme, poika asui vielä kotona joten päätimme mennä minun asunnolle. Poika vaikutti hieman ujolle mikä tuntui vain kiihottavan minua entisestään, emme juuri puhuneet mitään matkalla asunnolleni. Asunnollani poika katseli hieman uteliaana ympärillensä, lopulta pyysin häntä istumaan sohvalle ja istuin itse viereen. En aikaillut vaan etenin nopeasti, vein käteni hänen housujen etumuksen päälle ja tunnustelin kovettuvaa penistä housujen lävitse. Samalla kyselin että ”onko tällä veitikalla aikaisempaa kokemuksia naisista?”. Poika puisti varovasti päätään, hymyilin ja kerroin että kaikki aikanaan.
Aloin riisumaan poikaa ja pian hän oli pelkissä etumus kohollaan olevissa pikkuhousuissa, riisuin hitaasti myös itseni seuraten samalla pojan kasvojen ilmeitä. Jätin itselleni vielä rintaliivit ja pikkuhousut päälle, annoin pojan avata rintaliivien hakaset. Poika katsoi silmät suurina rintojani, pimppini kasteli jo pikkuhousuja. Päätinkin riisua pikkuhousut ja näyttää niitä pojalle samalla kysyen ”pidätkö sinä tyttöjen likaisista pikkuhousuista?”. En saanut vastausta, joten pyysin poikaa kokeilemaan hieman kostuneita pikkuhousuja. Poika otti punastuneena housut käteensä ja tunnusteli niitä hetken. Edelleen pyysin poikaa haistamaan tuoksuuko housut kiimaiselta, poika vei varovasti housut nenän eteensä katsoi minua ja nuuhkaisi housuja nopeasti. Oli tavattoman kiihottavaa nähdä ujon pojan tutustuvan vastakkaiseen sukupuoleen ja kuinka kiinnostus vie kuitenkin voiton ujoudelta. Aloin riisumaan pojan pikkuhousuja, poika esti aikeeni ja sanoi hakevansa ensin kondomin.
Poika kertoi menevänsä vessaan laittamaan kumin paikoilleen, tarjouduin toki avuksi mutta poika halusi laittaa sen itse. Odotin ja ihmettelin mikä kestää kun poika viihtyy lukkojen takana niin pitkään. Aloin jo kyselemään että onko kaikki hyvin. Poika tuli vessasta kumin palasia vapisevassa kädessään. Hänen kortsut oli olleet niin kauan taskun pohjalla että ne olivat menneet kaikki pilalle. Poika kyseli varovaisena että onko minulla yhtään kondomia. Pahoittelin että ei ole vaikka olin varta vasten hankkinut niitä tätä iltaa varten, mielessäni oli nyt toisenlainen ehkäisy.
Hetken pohdimme mistä saisimme kumin tähän hätään, vapisin jännityksestä kun tein mielessäni suunnitelmaa. Poika aikoi jo soittaa jollekin ystävälleen ja pyytää häneltä kumia lainaksi mutta sanoin että minulla saattaa olla ratkaisu. Menin hakemaan kaapista kirkkaasta läpinäkyvästä kumista valmistetun kissapuvun ja esittelin sen pojalle. Kissapuku oli koko vartalon peittävä kumiasu jossa oli kiinni sukat ja käsineet, poolo kaulus, vetoketju selkäpuolella ja kaiken kruunasi pimpin sisälle työnnettävä suojapussi. Riiputin kumihaalaria käsilläni ja kysyin pojan mielipidettä siitä että pukisin asun päälle ja voisimme harrastaa seksiä vaikka kondomia ei juuri nyt olisikaan. Poika änkytti jälleen jotain josta en saanut kunnolla selvää mutta pään nyökytys kertoi ilmeisesti suostumuksesta.
Istuuduin tuolille poikaa vastapäätä, tuntui tavattoman syntiseltä ryhtyä pukemaan kumista kissapukua vieraan ihmisen nähden. Ensin vedin sukkaosat jalkojen päälle, nousin seisomaan ja varovasti suoristelin lahkeita sammalla nostaen housuosaa ylemmäs, poika katsoi jähmettyneenä pukeutumistani. Jatkoin pukemista, vuorossa oli hihoissa kiinni olevat käsineet. Kun vihdoin sain haalarin kutakuinkin päälleni, poika avusti vetoketjun sulkemisessa. Lopuksi työnsin suojapussin liukkaaseen pimppiin. Vartaloni oli täysin kumin alla suojassa mutta olin kuin alaston läpinäkyvässä asussa, kumiasusta kertoi vain normaalia paljon kiiltävämpi ihon pinta ja liikkuessa kuuluva narina. Seisoimme vastakkain toisiaan katsellen, kysyin pojan mielipidettä asustani. Hän vain tuijotti vartaloani haltioituneena, minusta tuntui että oma jännitykseni näkyy jo päällepäin.
Muistin että olin varannut viinipullon siltä varalta että saisin miesseuraa asunnolleni. Hain pullon, avaaja ja kaksi lasia. Laitoin lasit pöydälle, annoin pullon pojalle avattavaksi. Poika avasi pullon ja kaatoi molempiin laseihin viiniä. Poika istui sohvalle ja hänen katseensa seurasi koko ajan vartaloani. Pojan pikkuhousujen etumus kohoili haluttavan näköisesti, päätinkin istua pojan syliin. Kiinnostus voitti pojan ujouden, hänen kätensä alkoivat tunnustelemaan kumisen asun pintaa. Viinilasit jäivät koskemattomiksi, kiihkeä tutkiskelu tuntui jännittävältä.
Halusin pojan nuolevan nännejäni, vaihdoin hieman asentoa ja painoin rinnan hänen huulille. Poika ymmärsi välittömästi mistä oli kyse ja hän alkoi kiihkeästi imemään kumin lävitse vuorotellen molempia nännejäni. Samalla ohjasin pojan toisen käden jalkojeni väliin, hänen sormensa tunnustelivat hetken häpyhuulia ennen kuin löysivät tien pimpin sisässä olevaan suojapussiin. Painoin käsillä pojan päätä tiukemmin rintaa vasten ja liikutin lantiota tehostaakseni sormien hyväilevää vaikutusta. Pojan vartalo jäykistyi, hänen huutonsa kuului vaimeasti rintani painautuessa hänen kasvojaan vasten. Hetken kuluttua katsoin poikaa silmiin ja hymyilin, sain vastaukseksi nolostuneen katseen. Itse olin kuin tulisilla hiilillä, yritin riisua pojan spermasta märät pikkuhousut aloittaakseen yhdynnän.
Poika halusi mennä vessaan siistimään itseään. Odotellessa sain uuden ajatuksen, laitoin sänkyyn kumilakanan ja kaadoin melkein täyden liukuvoidepullon lakanalle. Sain odotella poikaa vielä hetken. Kun poika vihdoin tuli vessasta niin hän änkytti jälleen epäselvällä äänellä, hänellä oli edelleen märät pikkuhousut jalassa. Otin poikaa kädestä kiinni, talutin hänet sängyn viereen ja riisuin pikkuhousut. Sanoin pojalle ”en kai pukeutunut turhaan suoja-asuun, kai aiot pitää sanasi niistä sänkyhommista”. Poika katsoi epäuskoisen näköisenä liukuvoiteesta kiiltävää kumilakanaa.
Menin itse edellä sängylle ja levittelin liukuvoidetta vartalolleni, poika tuli hitaasti perässä lakanaa tunnustellen. Kun poika pääsi kokonaan sängylle, painoin hänen vartalonsa liukasta lakanaa vasten ja ryhdyin levittelemään käsin liukuvoidetta joka puolelle hänen vartaloa. Poika unohti jälleen ujoutensa ja ryhtyi levittelemään liukuvoidetta minun asun pintaan. Pian molemmat olimme yltä päätä liukuvoiteessa. Aloin kiusaamaan poikaa että aikooko hän pitää sanansa ja kiemurtelin aina hänen otteestaan irti. Välillä levitin jalkoja ja lisäsi käsin liukuvoidetta reisien sisäpinnalle, jalkojen väliin ja rinnoille. Lopulta poika pääsi päälleni niin etten päässyt enää irti ja kivikova penis painui sisääni. Enää en halunnutkaan vapautua…
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mikä tarina, olisinpa minäkin aikoinani saanut moisen 'opetuksen'...Hyvä Kati, mainiota!
Juuri näin, Kati ei jätä kylmäksi... :-) Aivan mahtavaa tarinaa taas kerran!
Jos tällainen kumimummeli olisi haalareineen osunut kohdalleni kun olin 17v. Olisin varmaan pötkinyt pakoon siltä seisomalta. Voiko nuorta kokematonta pelotella jotenkin pahemmin. Tiedän,
että tarina on fiktiota, mutta silti. Varmaan jonkun perverssikarpaasin kirjoittama.
Hei ota ne laput silmiltäsi, niin näet maailman. Kunhan saat vähän lisää vuosia niin ehkä sun asentees muuttuu hiukan avarakatseisemmaksi. Panen ton sun ala-arvoisen kommenttis sun teiniytes tiliin. Aiheetta enempään.
Erinomainen tarina! Jatka samaan malliin