Net Log

Onks kellään muulla vastaavan laista ongelmaa että kun kirjatuu Net Logiin niin kone ikäin kuin jumii avatessaan tulleitaja viestejä ja on sen jälkeen hidas/tahmea liikkeissään kunnes sen jälkeen joko sulkee koko koneen ja avaa uudelleen tai ajaa noita ATF-cleaner tai Anti-Spayware ohjelmia?
1377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

viitsi vastata sinulle. Minä vastaan:
On ilmennyt minulla pientä takkuilua ja muutakin hidastelua NetLogissa. Taitaa tökkiä palvelun tuottajan sivu. koska koneeni toimii muualla täysin moitteettomasti, niin paitsi joskus suomi24 takkuili? Koputtaa puuta, on toiminut pitkän aikaa erittäin sujuvasti? On todella ollut ilo surffata täällä jo jonkin aikaa ilman takkuilua. Kiitos suomi24.fi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Net Log kirjoitti:

Onks kellään muulla vastaavan laista ongelmaa että kun kirjatuu Net Logiin niin kone ikäin kuin jumii avatessaan tulleitaja viestejä ja on sen jälkeen hidas/tahmea liikkeissään kunnes sen jälkeen joko sulkee koko koneen ja avaa uudelleen tai ajaa noita ATF-cleaner tai Anti-Spayware ohjelmia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu