Terveisiä Kokkolasta teille ruotsia puhuville perseennussijoille!!! HAHHAH!!!!
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1491864
http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1491864
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
eiii perse ;D
Veikkaan että Kokkolan läheisyys nosti Pietarsaaren listalle.
turha on kokkolalaisten etsiä homoja pietarsaaresta.nuorena miehenä kun seukkasin kokkolalaisen flikan kanssa.niin näin ensimäisen ja viimeisen kerran pornoa livenä.anttilan edessä kaksi miestä keimaili ja toinen otti poskeen.näkymä oli niin irstas ja kuvottava että se melkein paloi verkkokalvoihin kiinni.silloin päätin etten koskaan rupea kaveeramaan kokkolalaisten kanssa kun eisitä koskaan tiedä.jos sitä sammuu jonnekin niin joku varmasti käy tuubin tyhjentämässä ja tulee märkiä pieruja.semmosen taakankanssa ei pystyisi elämään olisi kaulakiikun paikka
jippiiiiiiiiii........
Päästään teeveeseen.
Vittu miettikää, ilmaista mainosta. Listahan oli täynnä hienoja suomalaisia kaupunkeja.
Tämähän on kaikkea muuta ku häpeällistä.
Ja tuo kokkolalainen mulkku joka aloitti tämän ketjun, ei taida osata lukea. Pyydä isi tai äiti(todennäköiseti olet avioeroperheestä/isäsi on vankilassa) nyt koneelle, ja lukekaa yhdessä.
kokkolalaisten virtuaalipeenis kasvaa ku ollaan niin polleeta poikaa
tarkoita kaikkia kokkolalaisia, vaan niitä jotka ovat huomionkipeitä ja pitää esittää kovaa.
Oon kokkolasta,ihmettelen miten jeppis on valittu tuohon ohjelmaan?nätti kaupunki,vaihdetaan tilalle seinäjoki ruma kun mikä.
Kokkola. Ei se Kokkola mikään nätti paikka ole. Slummia koko alue. Niin likaisen oloinen ja harmaa.
Teillähän on niin saamarin retusta,ja likasta,vanhoja mökkejä joka puolella,katoppa ympärilles toopelo!Teillä ei ole mitään muuta ,kun se pätkä kävelykatua!
Juontaja sanoi, että tosiasiassa mukaan valittiin niitä kaupunkeja, joissa sentään jotakin tapahtuu. Ts. pois jätettiin ne kaikkein mälsimmät paikat, joista ei olisi saanut ohjelmaa tehtyä (Kokkola mm?) ;)
Lisäksi Peltonen kehui Jeppistä kauniiksi kaupungiksi, ainoastaan ruotsinkielisten uho sai kritiikkiä.