Oletteko oikeesti tyytyväisiä..mopoon..mammaan...kavereihin ?
Vai mikä mättää, pitäskö olla isompi vai solakampi?
M
Vai mikä mättää, pitäskö olla isompi vai solakampi?
M
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tarttis vaan sitä suoraa, suolatonta tietä..
Voi V! KAuhee kuume ja toi pyörä tossa vieressä!!!
MARI! oot ihana! pääseekö kyytiin?
joka oikein vaatii vastauksen.
Isommasta ei väliä, tälläkin saanut sohittua jälkeläisiä. Tai mikäli oli kyse pyörästä olisihan se kiva kun olisi lisää tehoa ja massaa.
Rouva on loistava, sen takia se tuli vietyä vihillekin. On muuten pysynyt solakkana, itsellä rupeaa pallo paisumaan. Siis se pyykkilaudan tilalle tullut pesupallo. Eli siihen kysymukseen voisi kai vastata että pitäisi olla solakampi.
Kaverit on kivoja. Niistä on paljon seuraa ja osa niistä kykenee jopa antamaan ihan vinkkejäkin tällä vaikealla elämän tiellä.
Elämä on aika mallillaan, niin että eiköhän tämä vuosi mennä tällä nykyisellä mopolla.
...voimistemalla keskittyy kireisiin ja lyhyisiin lihaksiin. Pidentämällä
näitä lihaksia syvävenytysharjoitusten avulla fyysinen kuntosi paranee ja vartalosi kiinteytyy.
Syynä koko väestön lihomiseen pidetään mm. elinympäristön muutoksia: maataloustöiden vaihtumista tehdastöihin, yhteiskunnan autoistumista ja teknologian jatkuvaa lisääntymistä. Seurauksena energian kulutus - työn raskaus ja työn tekemiseen tarvittava liikunta sekä yleensä arkiliikunta - on vähentynyt.