lasille

pissapoika sumuttaa liian alas ja ei apumiehen puolelle. vaihdettu suuttimet ei korjaantunut miksikään. niitä ei voi säätää,vaan uusittava.
oletteko huomanneet saman yaris -08 ??
4653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On 2007:ssa Yariksessa samaa vikaa,. Oikeanpuoleinen pyhin vain levittää likaa. en ole vielä sanonut toyotaliikkeessä.

Äänestä

tuntuu mullakin olevan. Kyseessä näyttäs olevan suunnittelun "kukkanen" kun vänkärinpuolen pissapojan suutin on lähes keskellä autoa...

Äänestä

Eikös Piiltemassa myydä sellaisia sumuttavia pissapojansuuttimia, muistaakseni? Ne on helppo vaihtaa itsekin.

Äänestä
  • mut ei jarppaan passeleita jos ei halua porailla uusia reikiä... Ja noi alkuperäiset suuttimet ovat "viuhka"tyyppiset ettei niitä vanhan mallisiin yhteenkohtaan löröttelevään malliin viitsisi vaihtaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pesunestettä kirjoitti:

pissapoika sumuttaa liian alas ja ei apumiehen puolelle. vaihdettu suuttimet ei korjaantunut miksikään. niitä ei voi säätää,vaan uusittava.
oletteko huomanneet saman yaris -08 ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu